Школа - 12 років, бакалаврат - 3 роки: деталі освітньої реформи

Школа – 12 років, бакалаврат – 3 роки: деталі освітньої реформи

Освітня реформа передбачає впровадження 12-річного шкільного навчання, а також скорочення тривалості бакалаврату на низці спеціальностей до 3 років.

Про це заявила Міністр освіти Лілія Гриневич в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Школа - 12 років, бакалаврат - 3 роки: деталі освітньої реформи
Фото: pedpresa.ua

“Якщо зараз ми маємо 11 років у школі й 4 бакалаврату, то закон (новий законопроект “Про освіту” – ред.) передбачає: 12 повна загальна середня освіта, дитина стає повнолітньою, готовою до вибору наступної своєї освітньої траєкторії, і бакалаврат буде в основному 3 роки”, – сказала урядовець.

Читати також:  "Вища освіта - 2019" : особливості виставки

Відповідно, за її словами, загальна тривалість навчання після реформи буде така ж, як і зараз: якщо сьогодні 11 класів школи і 4 бакалаврату разом становить 15 років, то після прийняття нового закону – 12 класів плюс 3 бакалаврату, що в цілому становитиме теж 15 років.

Водночас Гриневич додала, що бакалаврат деяких спеціальностей так і залишиться тривалістю 4 роки.

Читати також:  Нова початкова школа: як зміниться українська освіта

Syla.news

418 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up