"Глуздогерць" повертається!

“Глуздогерць” повертається!

20 липня, йдучи у відпустку, Глуздоерць, як і відомий герой Арнольда Шварценеггера, обіцяв повернутися. Після тривалого Євротуру організатори даного паб-квізу зрозуміли, що в гостях добре, а вдома найкраще. Тому повернувшись до рідних пенатів, вони вирішили провести квіз, присвячений Україні.

Зважаючи на таку тему, не потрібно було бути Вільямом Хіллом, щоб спрогнозувати аншлаг на цій грі. І дійсно, букмекери не помилилися. 31 серпня в Старгороді яблуку ніде було впасти. 21 команда вийшла на інтелектуальний Глуздогерць. Більшість з них мала досить високі шанси зійти на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Змагання розпочалося натхненним виконанням Державного Гімну України. Такий початок задав тон всій подальшій грі, яка вмістила в себе чимало драм, а кінцівка була достойна Голлівуду. Але давайте не будемо бігти попереду паровоза.

Дебютний тур найкраще зайшов команді “Пане потім мені розповісте”, яка змогла розшифрувати 9 листів. На один бал від них відстали “Donkey Hot” та “Finntrolls”. В наступному раунді “BraZZers” довели, що вони прекрасно орієнтуються не лише в питаннях кіно та музики. Такий самий ідеальний раунд видав “Donkey Hot”, який розгадав усі ребуси. В наступному турі команди швидко зрозуміли, що халява закінчилась: багатьом глуздогерцівцям пам’ятники виявилися не по зубах. Найкраще з цим надскладним туром впорались “Пане потім мені розповісте”, “Finntrolls” та “Герцоги миру”.

Після трьох раундів проміжне лідерство захопив тріумвірат: “Donkey Hot”, “Finntrolls”, “Герцоги миру”. Однак наступний секретний тур став фатальним для двох останніх. Команди не змогли розгадати секрет, а тому обмежилися лише 1 та 2 взятими питаннями відповідно. Після такого провалу їм залишалося сподіватися на диво. А конкуренти й не думали дрімати. “Чогорі” поцілили в десятку, а “Slowpoke”, “Пане потім мені розповісте”, “АдЪ Роговцевої” та “РЧП” не впоралися лише з одним ребусом. Після половини турнірної дистанції біля п’єдесталу було дуже тісно. Лідирувала з 31 балом команда “Пане потім мені розповісте”, в спину їй дихав “Donkey Hot”, котрий відставав лише на один пункт. 29 очок було в скарбничці “Slowpoke”, на два менше виявилося на рахунку “Чогорі” та “QWERTY”.

Музичний тур ще більше заплутав ситуацію на Олімпі. “slowpoke”, давши 8 правильних відповідей, вкотре підтвердив, що пісні це – його коронка, яка й дозволила йому наздогнати лідера. Також цей раунд записали собі в актив “І чотирнадцята”“Корсари”“Міксер” і “Йосип Голий“.

Читати також:  Цікавий факт про вбивства, миття посуду та Агату Крісті

Наступний тур «Нашого цвіту по всьому світу» ідеально зіграли “Корсари”, які цим дещо компенсували мілину, на яку вони сіли в 4 раунді. Також в десятку поцілив “slowpoke”. Це допомогло їм вийти на чисте перше місце.

На горизонті вимальовувалася явна сенсація, адже ніколи цей «молодий і самобутній» колектив не був настільки близькими до золота. Однак, зважаючи на те, яка команда наступала на п’яти лідерам, їм аж ніяк не можна було розслаблятися. На 20 питаннях “Пане потім мені розповісте” може не лише наздогнати, а й привезти порядку 5 балів.

Прекрасне знання географії в передостанньому раунді показали “Герцоги миру”, “QWERTY”, “Finntrolls”, “АдЪ Роговцевої”. Не відстали від них і “Пане потім мені розповісте”, а ось “slowpoke” не впорався з двома містами. Це коштувало йому лідерства. Перед фінальним туром перше та друге місце відділяв лише один бал. Букмекер Roman Tataryn стверджував, що “Пане потім мені розповісте” вже свого не випустить, але лише коннекшин мав дати відповідь на вкрай непросте питання: Хто виграє Квіз для тих, хто любить Україну?

Читати також:  Цікавий факт про Анну Курнікову та покер

Простий, але ефектний коннекшин, взяли “Корсари”, “Finntrolls”, “І чотирнадцята”, “BraZZers”, “QWERTY”, “Герцоги миру”. А, що там лідери, запитаєте ви? “Пане потім мені розповісте” давши 8 правильних відповідей в останньому раунді, так і не змогли розгризти коннекшин. А “slowpoke” легко впорався з ним та вихопив перемогу з-під носа в Кості Примака і Ко. Дуже приємно, що саме команда Івана Гончара здобула вікторію, адже це єдиний колектив, який брав участь в усіх “Глуздогерцях”.

Стабільна гра протягом всієї дистанції дозволила команді “Donkey Hot” зачепитися за п’єдестал пошани. На церемонії нагородження Степан Копчак заявив, що команда не збирається на цьому зупинятися. Втішний приз за четверте місце отримав Андрій Клювак та його “Герцоги миру”. Приємні сюрпризи чекали на “АдЪ Роговцевої”, “Корсарів” та “Ash Adams”, які милували око своїми фантастичними вишиванками.

Організатори “Глуздогерць” висловлюють щиру подяку всім командам, які були з нами. В цьому сезоні на наших учасників чекає багато оригінальних ігор. Перший український млинець не виявився глевким, тож сподіваємося, що далі буде ще краще.

Партнери: Старгород Львів – чеська пивоварня; BLACK BISON PUB; Escape Quest; KREDENS CAFE; Syla.news.

Syla.news

688 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up