"Стотисячна акція": автомобілісти пікетуватимуть ВР

“Стотисячна акція”: автомобілісти пікетуватимуть ВР

06 вересня 2017 р. відбудеться “Стотисячна акція” під стінами Верховної Ради. Мета акції  – повна легалізація автомобілів на європейських номерах.

З початком роботи Верховної Ради, розпочнеться “Стотисячна акція”, щоб звернути увагу влади на те, що величезна кількість людей зацікавлена у впорядкуванні ситуації, що склалася, і що багато питань потребують невідкладного вирішення, а саме: створити всі умови для того, щоб купівля і використання іноземних автомобілів стали доступним і легальним процесом.

Організатор – ГО «Авто Євро Сила».

"Стотисячна акція": автомобілісти пікетуватимуть ВР

Ситуація в Україні зараз така, що купити авто в Європі дешевше ніж на рідній землі. І здавалося, що нічого аж такого страшного в цьому немає:  вигідно купити автомобіль можна,  їздити на ньому в Україні можна і жодних законів ти, начебто, не порушуєш. Але, на жаль, не все так просто, як би хотілося. Як вдало зазначає активіст ГО «Завтра» Микола Катрук, “Мільйони українців стали заручниками недолугої політики у сфері регулювання авторинку. Так, якщо ти хочеш придбати авто з Європи, то тобі доведеться або десятими дорогами шукати «поляка, який прожене машину через кордон» (так звана, схема через нерезидента), і повторювати цю процедуру кожного року, або ж, фактично, просто так, заплатити штраф за авто, яке незаконно перебуває на території України ( схема «транзит»). Де логіка? І чому все так невизначено?”

Читати також:  Коли можна за кермо після розпивання спиртного?

Також, він про це розповів у шоу “3/100” для Syla.news.

"Стотисячна акція": автомобілісти пікетуватимуть ВР

Саме тому головною вимогою акції 6 вересня є вимога законодавчо зрівняти правила гри, зняти всі обмеження та зробити розмитнення доступним.

Syla.news

595 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up