Президент підписав указ про в'їзд до України за біометричними паспортами

Президент підписав указ про в’їзд до України за біометричними паспортами

Президент України Петро Порошенко підписав Указ , яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 10 липня 2017 року «Про посилення контролю за в’їздом в Україну, виїздом з України іноземців та осіб без громадянства, додержанням ними правил перебування на території України»

Відповідний указ , яким вводиться система фіксації біометричних даних осіб, опублікований на сайті глави української держави.

Читати також:  У Порошенка оприлюднили Указ про воєнний стан

Уряду доручено опрацювати протягом двох місяців питання про механізм впровадження попереднього електронного повідомлення іноземцям та особам без громадянства про в’їзд в Україну та виїзд з країни за біометричними закордонними паспортами, в тому числі громадянами Російської Федерації.

Також Кабміну доручено, згідно з Указом Кабінету міністрів, оновити перелік держав міграційного ризику, зокрема внести в нього Російську Федерацію.

Читати також:  У Порошенка оприлюднили Указ про воєнний стан

Syla.news

419 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up