“ДІАЛОГ.UA” з Віталієм Ковтуном

Програма “ДІАЛОГ.UA” з Віталієм Ковтуном, громадським діячем, лідером партії “Сила Людей”. За ранковою кавою в кав’ярні “Солодка Скриня” розмова про незалежність України, незалежність суспільства, суспільні досягнення та пріоритети у процесі становлення незалежності.

 

"ДІАЛОГ. UA" З Віталієм Ковтуном

Програма "ДІАЛОГ.UA" з Віталієм Ковтуном, громадським діячем, лідером партії "Сила Людей". За ранковою кавою в кав'ярні "Солодка Скриня" розмова про незалежність України, незалежність суспільства, суспільні досягнення та пріоритети у процесі становлення незалежності.#Європейський_освітньо_культурний_центр #Львів #співпраця #партнерство #розвиток #Progressio #фабрика_амбіцій #успіх #мотивація #рух_тільки_вперед #ДІАЛОГ_UA #Віталій_Ковтун у Солодка Скриня ( вул. Туган-Барановського, 30)Syla Progress (Площа Яворського 1, 2 поверх)Тел.: 068 9428 944Тел.: 066 9830 772sylaprogress@ukr.net

Geplaatst door Syla Progress op zaterdag 26 augustus 2017

289 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up