10 кумедних заголовків новинних статей

Не знаю, багато це чи мало (та й все у світі є відносним), але вже більше року я працюю на новинних медіаресурсах і часто стикаюсь із деколи дійсно “геніальними” заголовками статтей, які я знаходжу на різних сайтах. Події, які висвітлюють у новинах, можуть бути найрізноманітнішими, але те, під яким “соусом” їх подають, може бути ще цікавішим. Я вирішив поділитись частиною своєї колекції. Отже, до вашої уваги десятка цікавих, смішних чи просто безглуздих заголовків, які неодмінно вас розвеселять. 

1. Удивительные приключения львовского мусора в Николаеве. (Дивовижні пригоди Львівського сміття в Миколаєві)таке враження, що львівське сміття має цікавіше життя, ніж я. 
2. Дві жінки вкрали “сємок” на 140 грн – цікаво, як викрили зловмисників і яким був вирок у суді.
3. На Львівщині чоловік накрав собі підгузників на кілька років – або у нього фізіологічні проблеми, або ж це найзапасливіший чоловік, про якого я чув.
4. У Львові затримали наркомана на велосипеді – пошукайте в інтернеті “день велосипедиста” і ви все зрозумієте 🙂
5. На Львівщині комахи загризли чоловіка – Це, фактично, трегадія, але просто вдумайтесь: комахи. Загризли. Не “покусали”, не “жалили”, а загризли. Комахи-ротвейлери?..
6. Глави МЗС України та Казахстану обговорили розвиток Шовкового шляху – нічогеньке запізнення…
7. Сальмонела підступно зазіхнула на керигму УКУ – яка ж підступна сальмонела!
8. Кот подружился с овцами и стал бараном отары (Кіт подружився із вівцями та став бараном отари) – навіть кіт знайшов своє призначення в житті. Як мінімум в одному із 9-ти.
9. На Львівщині ковдра вбила чоловіка – я розумію, що ця новина також трагічна, але все ж… Ковдра виявилась ще підступнішою, ніж сальмонела?
10. 20-річний львів’янин вкрав з гіпермаркету маску Фредді Крюгера і ножиці для металу – чому? Because I can! Що він задумав, ми можемо лише здогадуватись…

Читання завжди вважалось позитивною рисою, проте завжди варто оцінювати і “фільтрувати” інформацію, яку нам так активно пропонують ЗМІ та інші джерела. І, що б ви не читали, не забувайте частіше посміхатись, адже сміх продовжує життя.

П. С. я не даватиму першоджерел цих заголовків, проте, думаю, не буде проблемою знайти їх на безмежних просторах інтренету.

Роман Гурський для Syla.news

619 огляди

Comments are closed.

cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up