Вихідні у Львові: куди піти 29 і 30 липня

Як провести вихідні з користю для себе та куди піти.

Про це повідомляє Афіша Львів.

Мистецтво

Фотопроект «Promka», 29 липня 2017 року, початок о 12.00, Галерея «YMCA Lviv» (вул. Наливайка, 12)

«Promka» – фотопроект про події у Промзоні містечка Авдіївки та її захисників. Це серія чорно-білих фотографій та полароїдних знімків військового кореспондента Олеся Кромпляса про українських героїв, які щодня в нелюдських умовах, під постійними обстрілами, виконують свій обов’язок оборони української державності.

Арт-проект «У пошуках ідентичності», 19 липня 2017 – 06 серпня 2017, Львівський палац мистецтв (вул. Коперника, 17)

Проект об’єднує активних українських митців, що у формальний спосіб розвивають українську художню традицію, не прив’язуючись при цьому тематично до національної історії, етнографії, побуту.

Арт-проект скульптора Олега Пінчука та живописця Анатоля Галицького, 25 червня 2017 – 30 липня 2017, Українське мистецтво ХХ ст. Відділ НМЛ ім. Андрея Шептицького (вул. Драгоманова, 42)

Обидва художники представляють власний погляд на сучасне українське мистецтво. Свідоме звернення до нефігуративного живопису та народних традицій свідчить про наявність високого рівня внутрішньої свободи, надсильного темпераменту та відкритих емоцій.

Виставка «Анілінова реальність Михайла Французова», 07 липня 2017 – 30 липня 2017, Мистецька галерея Гері Боумена (вул. Наливайка, 18)

Ім’я Михайла Французова в мистецькому контексті Львова локалізується у розділі так званої «неофіційної фотографії» 1980-х, яка була одним з варіантів протистояння штампам офіційної радянської фотоестетики, та в історико-культурологічному контексті тусовки інтелектуалів-неформалів так званого «кола Аксініна».

Виставка «Скарби Підгорецького замку», 21 березня 2017 – 15 вересня 2017, Львівська національна галерея мистецтв (вул. Стефаника, 3)

Вперше за багато десятиліть (від 1939 року) частина творів мистецтва, які свого часу прикрашали інтер’єри Підгорецького замку, представлені для широкого кола глядачів. Зібрані воєдино понад 200 експонатів творять неповторний контекст, вони і самі розкриваються в ньому особливим чином, даючи нагоду безпосередньо торкнутись сторінок минувшини, відчути дух сторіч, зрештою, по-новому побачити справжні скарби, якими володіємо, їх непроминальну вартість.

Виставка «Традиція – Інтепретація – Трансформація», 28 липня 2017 – 24 серпня 2017, Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького (просп. Свободи, 20)

Ретроспективна виставка «Традиція – Інтепретація – Трансформація» поетапно висвітлює грані практичної реалізації проекту й презентує роботи його незмінних учасників. Серед чільних експонатів – гобелен «Дороги», який виконала доцент кафедри художнього текстилю і моделювання костюма Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М. Бойчука Наталія Дяченко-Забашта. Він є матеріалізованим свідоцтвом зусиль, докладених українськими художниками, аби зберегти відомий наприкінці ХІХ – початку ХХ ст. ткацький осередок у Глинянах, що на Львівщині.

Виставка графіки «Страх», 01 липня 2017 – 31 серпня 2017, Феміністична майстерня (пл. Ринок 42; вхід з подвір’я)

Міжнародна виставка графіки висвітлює розмаїття проявів Страхів, що окутують людину від народження протягом всього її життя. Учасники та учасниці обміну графічними роботами досліджують феномен страху з точки зору власного досвіду, звертаючись до соціуму в якому вони живуть. Одні обирають образи з власного досвіду і показують їх через метафори, інші представляють реальні політичні і соціальні проблеми, нерівність, фобії, несправедливість – використовуючи міфічний підтекст.

Читати також:  У Львові планують створити ще один спортивний майданчик

Виставка Людмили Давиденко «Голова», 04 липня 2017 – 30 липня 2017, Мистецька галерея «Зелена Канапа» (вул. Вірменська, 7)

Голова вмістилище наших раціональних та ірраціональних думок, саме в голові, а не у серці – художній метафорі , як відомо насправді зароджуються наші емоції та почуття. Від неї ідуть тоненькі ниточки, лінійні і нелінійні зв’язки на фізичному і метафізичному рівні з нашим тілом, душею та космосом.

Виставка Петра Сипняка «Світло і тіні літнього міста», 04 липня 2017 – 31 липня 2017, Кав’ярня «Штука» (вул. Котлярська, 8 (бічна вул. Шпитальної))

З початком літа місто змінює ритми, акценти зміщуються, дні пульсують і згасають, залежні від примх погоди, щільності справ, зустрічей і нагод перевести подих. Водночас пустка, що утворюється з від’їздом львів’ян на відпочинок, провокує відчути себе гостем у рідному місті. Знаходити нові місця. Чудуватися непоміченій красі. Спостерігати танці світла і тіней на стінах кам’яниць і бруківки.

Фотовиставка «Молодість», 25 квітня 2017 – 31 липня 2017, Кафе-вітальня та конференц зал Центру міської історії (вул. акад. Богомольця, 6)

Виставка репрезентує образи молодих людей 10-90-их років XX століття. У виставці використано оцифровані матеріали Міського медіаархіву Центру міської історії з колекцій Володимира Румянцева, Лесі Крип’якевич (архів Степана Гайдучка), Марини Курсанової, Андрія Боярова (робота Порицького Григорія – Ґреґа), Наталії Філевич, Любомира Петренка, Михайла Французова, Романа Вуса, Бориса Ясиновського.

Музика

Концерт Zaxidfest pre-party, 29 липня 2017, 20:00, FESTrepublic Club (вул. Старознесенська, 24-26)

Хто буде: Димна Суміш, the Gitas

Концерт Сальваторе Пронесті (Італія), 29 липня 2017, 17:00, Будинок органної та камерної музики (вул. Бандери, 8)

Концерт Сальваторе Пронесті в рамках VII Міжнародного фестивалю органної музики «Діапазон».

Концерт «Береги та хорали», 30 липня 2017, 19:00, Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)

Музична вистава у рамках ІІ Фестивалю літньої пори Pizzicato e cantabile розважить, розрадить, але водночас спонукає до роздумів на тему ролі справжнього високого мистецтва – і зокрема – музики у нашому житті. Своє письменницьке життя О. Генрі розпочав у тюрмі. За винятком роману «Королі й капуста» він творив лише у жанрі короткого оповідання (написав 273short-story), яких назбиралося на 18 томів.

Міжнародний Фестиваль органної музики у Львові «Діапазон»: Олена Мацелюх (Львів), 30 липня 2017, 17:00, Будинок органної та камерної музики (вул. Бандери, 8)

Концерт Олени Мацелюх в рамках VII Міжнародного фестивалю органної музики «Діапазон».

Фестиваль

Carpathian Alliance Metal Festival 2017, 28 липня 2017 – 30 липня 2017, гірськолижна база «Тисовець» (Сколівський район)

Вже оголошені імена наступних крутих учасників: White Walls (Rо), Horna (Fin), Animus Mortis (Cl), 1914 (Ua), Darkened Nocturn, Slaughtercult (De), Shadow Flag (UK), Cruachan (IRL), MartYriuM ( MLT), Disarm (UA), Aura Noir (No).

Читати також:  Корисний Джаз. Як Leopolis Jazz Fest допомагає розвиватися місту (коментарі)

Гостям фестивалю пропонуються комфортні умови проживання і зустрічі з найпотужнішими представниками «важкої» сцени. Фестиваль охоплює такі стилі як folk, viking, pagan, black metal.

Театр

Вистава «Мій золотий синочок», 29 липня 2017, 12:00, Львівський театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» (вул. Фредра, 6)

Вистава розповідає про незвичайну річ: сила духовного тепла може бути така велика, що навіть вовк перестає бути диким звіром. Це диво стається завдяки маленькому золотому курчаткові.

Вистава «Півонієвий ліхтар», 29 липня 2017, 19:00, Львівський театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» (вул. Фредра, 6)

Переплетіння любовної історії з елементами трилера та іншими незбагненними фантазіями. Все тут логічно, естетично вишукано, емоційно-вражаюче.

Вистава «Рімтімті», 29 липня 2017, 12:00, 14:00, Львівський академічний обласний театр ляльок (пл. Данила Галицького, 1)

Історія легко впізнавана – дитина мріє про собаку, а батьки категорично проти – та напевно змусить багатьох тат і мам подивитися на себе з боку.

Вистава «Тото Відважний», 30 липня 2017, 12:00, 14:00, Львівський театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» (вул. Фредра, 6)

У далекому стародавньому містечку панує хаос і розруха, адже керує ним невмілий ватажок – чванькуватий півень Жан-Жак. У такому безладі й стається біда – у фортецю потрапляє ворог. Тільки справжній герой і відданий друг може врятувати містечко. Таким героєм і є песик-таксик Тото, його сміливе і відважне серце уміє захистити друзів. Адже справжній лідер пізнається по його вчинкам, а не словам.

Вистава «Троє поросят», 30 липня 2017, 12:00, 14:00, Львівський академічний обласний театр ляльок (пл. Данила Галицького, 1)

Вистава за мотивами відомої англійської народної казки. Троє поросят – двоє легковажних і мудрий старший – пошивають у дурні дядечка Вовка. Вистава сповнена гумору, вчить дітей гуртуватися і дружно жити у родині.

Література

Місяць авторських читань 2017, 05 липня 2017 – 04 серпня 2017, 19:00, 20:30 , Культурно-мистецький центр «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35)

Програму авторських читань можна переглянути тут.

Вечірки

Вечірка Aroma El Misico, 29 липня 2017, 22:00, Rafinad People Club (вул. Руданського, 1)

У суботу завжди хочеться чогось незвичайного, тому саме сьогодні вас захопить екзотичне Vocal Club Show латино-американських ритмів від Aroma El Misico.

Вечірка Back to the 2000, 29 липня 2017, 22:00, Клуб «Picasso» (вул. Зелена, 88)

Ця вечірка для того покоління людей, які бавились у «козаки-розбійники», які знають у чому полягає зв’язок між олівцем та касетою, вечірка для тих, хто прокидався з самого ранку, щоб побавитись у приставку і почути від батьків: «Твоя забавка «посадить» кінескоп» 🙂 Всі ті, хто пам’ятає, що таке «йо-йо», тамагочі та ті веселі часи, приходьте і насолоджуйтесь хітами 2000-х 🙂

Syla.news

 

666 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up