Друге життя Львівського трамвайного депо

Трамвайне депо на вул. Сахарова у Львові стане новим інноваційним центром.

Про це повідомляє Львівська газета. У місті оголосили конкурс для реалізації проекту «Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору». Про це повідомила начальник управління інвестицій та проектів Ольга Сивак.

«У Європі дуже популярно відновлювати старі промислові будівлі. Є приклади старих депо в Парижі, Амстердамі. Наші представники їздили вивчати подібні об’єкти. Ми дуже сподіваємося, що знайдеться інвестор, який оцінить таку харизматичну будівлю як наше трамвайне депо», – зазначила чиновниця.

Читати також:  ЄС профінансує 10 історико-культурних проектів Львівщини

Наразі приміщення перебуває у занедбаному стані. За словами Ольги Сивак, на його відновлення треба близько семи мільйонів доларів. Зокрема, гроші потрібні на створення майстерні, центру навчання та розвитку, майданчика для паркування тощо. За словами заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленка, станом на сьогодні трамвайне депо вже живе.

«Там цього тижня відбувається багато літературних воркшопів і люди вже звикли сюди приходити. Там були змагання на дронах. Думаю, люди, які будували сто років тому, ніколи б не повірили, що в такому трамвайному депо може таке відбуватися. Технології ідуть вперед. Думаю, що це стане прикладом в Україні як треба ревіталізовувати старі депо», – розповів Андрій Москаленко

Читати також:  Роми думають, чи проводити у Львові форум своєї культури: бояться «Ловців»

Нагадаємо, що конкурс для реалізації проекту «Реконструкція трамвайного депо з метою створення інноваційно-креативного простору» триватиме до 28 серпня. А переможців планують оголосити вже у вересні.

Syla.news

364 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up