У Львові розпочинають реставрацію каплиці Боїмів

Сьогодні, 25 липня, у Львові розпочали демонтаж вхідної металевої брами пам’ятки національного значення 17 ст. каплиці Боїмів. Приблизна вартість робіт – понад 70 тисяч грн.

Про це півідомляє «Вголос». Реставратор з Німеччини Андреас Альтгаммер розповів: «Ми взялися за консервацію брами, оскільки вона є частиною цінної пам’ятки архітектури міста. Відновленням брами хочемо розпочати реставрацію і самої каплиці, – зазначив він. – Упродовж наступних 5 тижнів запланували також відремонтувати ліхтар над брамою. Об’єкти відновлюватимемо за автентичними зразками».

Після демонтажу браму перевезуть у майстерню, де здійснюватимуть подальші дослідження металу. Відремонтовану браму планують відкрити у межах відзначення Днів європейської спадщини 9-10 вересня цього року.

Зазначимо, каплиця, зведена у 1625 році у стилі пізнього ренесансу, належить до найважливіших історичних будівель міста – є зразком каменярської та ковальської майстерності періоду ренесансу.

Syla.news

557 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up