У Львові “На валах” відбудеться показ фільму “Жива”

27 липня у парку «На Валах» відбудеться показ стрічки «Жива» – українського історико-драматичний фільму, знятого Тарасом Химичем за реальними подіями.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА. Художній фільм Тараса Химича «Жива» заснований на реальних подіях. Стрічка розкриває невідомі сторінки з життя української зв’язкової УПА Анни Попович. Жодної політики та пропаганди, лише долі людей в обставинах та подіях, які нам відомі. Фільм «Жива» — це історія без пафосу, але про важливі для кожного речі. Акценти – на людині та її виборі, вчинках, почуттях та емоціях.

Читати також:  У Львові створять фільм до 100-річчя ЗУНР

Зйомки тривали впродовж трьох років. Знімали у тій частині Карпат, де насправді розгорталась реальна історія життя головної героїні Анни Попович — у Горганах. Сцени ж допитів знімали у Львівському національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького”.

Під час зйомок використано провідні технології, яких ще не було в Україні: унікальна побудова композиції візуального ряду, оригінальна авторська звукова доріжка, художнє оформлення, використання справжньої техніки та зброї 1940-50-х рр., постановка бойових сцен, робота з найкращими військовими консультантами та істориками України.

Читати також:  "Євромайдан. Чорновий монтаж" у Львові

Показ розпочнеться о 21:00 у сквері перед Львівською ОДА.

Глядачів просять взяти із собою каремати. Фільм транслюватимуть на великому надувному екрані.

Syla.news

350 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up