У Львові "На валах" відбудеться показ фільму "Жива"

У Львові “На валах” відбудеться показ фільму “Жива”

27 липня у парку «На Валах» відбудеться показ стрічки «Жива» – українського історико-драматичний фільму, знятого Тарасом Химичем за реальними подіями.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА. Художній фільм Тараса Химича «Жива» заснований на реальних подіях. Стрічка розкриває невідомі сторінки з життя української зв’язкової УПА Анни Попович. Жодної політики та пропаганди, лише долі людей в обставинах та подіях, які нам відомі. Фільм «Жива» — це історія без пафосу, але про важливі для кожного речі. Акценти – на людині та її виборі, вчинках, почуттях та емоціях.

Читати також:  У Японії знайшли втрачений український фільм початку 20-го століття

Зйомки тривали впродовж трьох років. Знімали у тій частині Карпат, де насправді розгорталась реальна історія життя головної героїні Анни Попович — у Горганах. Сцени ж допитів знімали у Львівському національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького”.

Під час зйомок використано провідні технології, яких ще не було в Україні: унікальна побудова композиції візуального ряду, оригінальна авторська звукова доріжка, художнє оформлення, використання справжньої техніки та зброї 1940-50-х рр., постановка бойових сцен, робота з найкращими військовими консультантами та істориками України.

Читати також:  Цікавий факт про Шона Коннері та Джеймса Бонда

Показ розпочнеться о 21:00 у сквері перед Львівською ОДА.

Глядачів просять взяти із собою каремати. Фільм транслюватимуть на великому надувному екрані.

Syla.news

Коментувати

314 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up