“Мер не хоче прислухатись…” – Любомир Босаневич про проблеми жебрацтва у Львові

Мене, як громадського активіста та людину, яка вперше представляє інтереси громади у Львівській міській раді, ще досі дивує, чому певні люди, замість робити місто кращим та працювати на його розвиток, витрачають свій час на спотворення інформації та на перекручуванні будь-яких ініціатив, представлених депутатами не з промерської більшості.

Зрештою, коли звертався до керманича міста Андрія Садового з ініціативою спільно знайти вихід з даної ситуації у відповідь почув: “…От вам і доручаю її вирішувати”. Несподівано, чи не так? Адже громада Львова, обираючи собі мера, очікувала від нього забезпечення комфорту, безпеки, змін для кожного мешканця нашого міста. Але зараз не про методи роботи міського очільника…
Насправді проблема жебрацтва очевидно немає національності – людей, які живуть у страшній скруті, сьогодні є чимало не лише у нашому місті. Однак я акцентую на способі життя, заробітку конкретно взятої когорти людей. Так, зазвичай не місцевих, але не берусь однозначно стверджувати звідки саме вони так масово приїжджають до нашого міста – для цього є поліція, муніципальна дружина, зрештою, соціальні служби. І у своєму зверненні на міського голову озвучив думку чималої кількості львів’ян про те, що саме роми вже тривалий час, поводячись в досить агресивний спосіб, тероризують як містян, так і туристів. Вирішити цю проблему потрібно. А от як – варто, вочевидь, прийняти якесь комплексне рішення, яке принесе довгостроковий результат.
З приводу допису пана Всеволода Поліщука, то маніпулювати інформацією та її контекстом легше, аніж щось робити. З цього приводу маю прекрасну пропозицію від Андрія Івановича Садового – “Візьми і зроби”. І тоді, переконаний, Львів стане ще кращим.

Любомир Босаневич для Syla.news

884 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up