У Львові присуджуватимуть премію талановитим вченим, які займаються науковою роботою

Депутати Львівської міської ради на сесії 20 липня затвердили програму «Львів науковий» на 2017-18 рр.

Про це повідомляє ІА ZIK. За відповідну програму проголосувало 42 народні обранці.

Метою програми є популяризація наукової діяльності Львова, його видатних науковців та винаходів, досліджень, розвиток наукового потенціалу міста, сприяння обміну досвідом з провідними національними та закордонними науковцями, розвиток сфери ділової гостинності через проведення у місті вагомих наукових ділових заходів.

Основні завдання програми:

активне позиціонування м. Львова як осередку освіти та науки, важливих наукових відкриттів, розвитку передових технологій та інновацій;
сприяння науковому, економічному та соціальному розвитку м. Львова;
створення позитивного іміджу закладів освіти, дослідницьких інституцій та вчених, збільшення зацікавлених осіб у творенні наукової кар’єри у м. Львові;
розвиток сфери ділової гостинності м. Львова.
У рамках програми місто співфінансовуватиме та допомогатиме в організації лекцій видатних вчених, спеціалістів міжнародного класу з різних сфер науки, економіки, політики і мистецтва, а також проведення вагомих наукових ділових заходів. Заплановано і запровадження премії Львівської міської ради талановитим вченим, які займаються науковою роботою, створення нового туристичного продукту «Львів науковий».

Читати також:  Літератори оголосили старт Премії ЮНЕСКО

У планах ЛМР також організаційна допомога при проведенні масових заходів, скерованих на популяризацію та висвітлення наукового потенціалу Львова: «Міський фестиваль науки», «Дні науки», «Ніч у Львові» (висвітлення теми наукового Львова); встановлення меморіальних таблиць видатним науковцям м. Львова; присвоєння новим вулицям міста імен видатних львівських вчених, науковців, дослідників; відкриття наукового лекторію.

Читати також:  Епоха бідності вже в минулому. Премія міністра - 236 тис. гривень

Крім того, своїм рішенням депутати затвердили Положення про конкурс соціально-наукових проектів, Положення про премію Львівської міської ради талановитим вченим.

Syla.news

319 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up