На прес-конференції обговорять акцію, яка допоможе зібрати кошти на лікування дитини

Завтра, 13 липня, о 10:00 за адресою: м. Львів, пл. Яворського 1/2 (прес-центр Syla.news) відбудеться прес-конференція, на якій обговорять соціальну акцію “Молодь для батьків”, яка допоможе зібрати кошти для Ореста Бобка, у якого діагностовано рак крові.

У заході візьмуть участь: психолог та керівник центру розвитку особистості “Унікум” Світлана Незабитовська.; керівник благодійного фонду “Опіка майбутнього” та співорганізатор соціальної акції “Молодь для батьків” – Андрій Баховський; журналіст, співорганізатор соціальної акції “Молодь для батьків” – Юлія Василина.

Читати також:  "Автомарш слави" до Львова

Соціальна акція “Молодь для батьків” відбудеться 16 липня о 16 годині у Парку культури. Основна мета – весело і корисно провести час з батьками і допомогти Оресту Бобку зібрати кошти на пересадку кісткового мозку. У нього рак крові. Ціна життя -120 тисяч євро, на разі вже зібрали 30 тисяч євро.

Читати також:  Модний показ "4 fashion days" у фотографіях

Syla.news

333 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up