Факт дня. Про сумку з колесами

Щоденна рубрика від “Глуздогерць”.

Перший патент на сумку з колесами був виданий в США лише в 1972 році. Ідея поєднати їх замість використання возиків прийшла в голову Бернарду Седоу, віце-президенту фірми-виробника сумок з Массачусетса. В його розробці виріб мав на озброєнні 4 колеса, а тягнути його можна було за шкіряну петлю. Лише через 16 років пілот Роберт Плат придумав та запатентував звичну нам сумку з ручкою, яка висовується. Тоді в своєму гаражі в містечку Бока-Рейтон, він прикрутив до своєї улюбленої вертикальної сумки два невеликих маленьких коліщатка. До бокової сторони сумки пілот пришив кишеню, яка маскувала ручку, що висовувалася, яку він сконструював з металічних стержнів і трубок. Через декілька польотів Роберт оцінив всі переваги свого винаходу. Пілоти та стюардеси теж почали заглядати на Плата з його сумкою.Через кілька днів Роберт отримав від одного з колег перше замовлення. Згодом число замовлень пішло на десятки.

Роберт почав давати своїм колегам підйомні – 5 доларів, за кожного приведеного клієнта. В 1989 році він подав патент на дорожню сумку, яку назвав Rollaboard, тоді ж він заснував компанію Travelpro. Плат через два роки звільнився з авіакомпанії, а попит на сумки перевершив усі сподівання Роберта. Так, за перший рік існування компанії він продав сумок на 1,5 млн. доларів. Винахід Плата змінив світ і літаки. Авіакомпаніям довелося збільшити об’єм верхніх полиць в літаках. Програли від винаходу Роберта лише носії багажу.

Читати також:  У Львові встановлюють експериментальні дорожні знаки

Syla.news

374 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up