Факт дня. Олімпійська чемпіонка з України

Щоденна рубрика від “Глуздогерць”.

Пенні Олексяк – канадська плавчиня, з українським корінням, стала першою олімпійською чемпіонкою, серед спортсменів, які народилися у 2000-х. Вона вперше голосно заявила про себе в 2015 році, коли взяла 6 медалей на юніорському чемпіонаті світу. На Олімпіаді в Ріо Пенні виграла дві бронзи в естафетах 4*100 та 4*200. Олексяк додала в свою скарбничку срібло на стометрівці батерфляєм.

Ефектною вишенькою на бразильському торті Пенні стала стометрівка вільним стилем. В цьому запливі трапився унікальний випадок: американка Сімон Мануел та Олексяк показали абсолютно ідентичний час, та встановили олімпійським рекорд, а тому обоє зійшли на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Батьки канадки також спортсмени, причому мати – плавчиня. Цікавим є те, що Пенні вчилася плавати в басейні сусіда. Брат Олексяк – Джеймі, професійний хокеїст, гравець Даллас Старз. Домашні тварини Пенні мають оригінальні прізвиська: собака – Ягр, а кіт – Ріо.

Syla.news

301 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up