«Як реалізувати своє покликання? або Твоя персональна бізнес-модель» – тренінг у Львові

У Вас багато ідей і планів, але Ви не знаєте на чому зупинитися?
Шукаєте свою місію і своє місце в житті?
Здобуваєте одну спеціальність, а серце кличе Вас до іншої?
Хочете займатися улюбленою справою і досягати в ній успіху?
Вас надихають певні види діяльності, але Ви не наважуєтеся ними зайнятися, бо невпевнені у собі?


Організатор – навчально-інформаційний центр “Progressio”.

Кожного дня мільйони людей ставлять собі питання про власне покликання, оптимальне професійне життя і самореалізацію в роботі.  Але відповідь на них знаходять лише одиниці – ті, хто справді шукає і серйозно намагається зрозуміти себе та світ навколо себе.
В його основі – випробувані у міжнародній практиці методології пошуку власного покликання, місії, «професійної ідентичності» та оптимальних видів діяльності, що відповідають різним типам особистості. Тренер опрацював і пристосував до українського контексту поради провідних європейських та американських експертів у цій сфері, які Ви зможете використати для особистого і професійного зросту.
У цьому тренінгу ми використовуємо деякі психологічні підходи (визначення психотипів, самопізнання тощо), однак це не черговий психологічний семінар із «самовдосконалення і персонального розвитку»! Насправді головну увагу ми звертаємо на дуже практичні і прикладні речі: розуміння основних принципів, за якими діє ринок праці; конкретні поради щодо розвитку «особистого бренду»; стратегії побудови персональної «бізнес-моделі» (тобто практичної успішної реалізації своїх вмінь і талантів у професійній діяльності) і основи підприємницької грамотності.
Тренінг має дуже практичний та інтерактивний характер: окрім  настанов тренера, учасники пророблятимуть численні вправи і практичні завдання, які допоможуть їм отримати не абстрактну загальну інформацію, а власне конкретні знання щодо себе, власного професійного напрямку і свого особистого плану дій.
Докладніше про програму та зміст тренінгу – у доданому файлі.
Оптимальна тривалість тренінгу – 2 повних дні (однак можливий і такий формат: 1 вечір (з 18 до 21) + 1 повний день).
Оптимальна кількість групи – 15 осіб (при необхідності може бути і більше, але це трохи зменшить час на персональну взаємодію з кожним учасником)
Практичні вимоги:
комфортне приміщення на відповідну кількість осіб (дуже бажано не актовий зал і т.п., а приміщення з круглим столом або звичайна аудиторія з можливістю пересування столів у коло чи квадрат – це значно покращує динаміку інтерактивності і взаємодії у групі);
можливість використання проектора (більшість матеріалів тренінгу – у візуальних презентаціях)
Найважливіше: мотивовані і зацікавлені учасники!

Читати також:  У січні працівники Міністерства освіти у обласних центрах роз'яснюватимуть умови вступної кампанії-2019

Тренер: Тарас Тимо – викладач Українського католицького університету. Здобув ґрунтовну міжнародну освіту з гуманітарних наук (Бельгія і США) та ступінь магістра бізнесу й управління (MBA) (Львівська Бізнес-школа УКУ). Займається викладацькою, управлінською і підприємницькою діяльністю. Має значний міжнародний досвід у сфері освітніх технологій і управління. Як тренер і викладач, співпрацює з декількома міжнародними організаціями і освітніми проектами у сферах управління, підприємництва, громадянського суспільства (Голландія, Швеція, Португалія, США).

Читати також:  Якісне навчання із практичними заняттями у Львові

Для участі у тренінгу вам необхідно заповнити форму.

За детальнішою інформацією звертайтесь:

контакти: 0637224832

ел. адреса: [email protected]

Syla.news

421 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up