Безкоштовне «Пригодницьке містечко» для дітей у Парку культури

Сьогодні, 2 липня, о 14:00 у Парку культури відкриють «Пригодницьке містечко» для дітей віком 6-14 років. Це спільний проект, який реалізовує Парк культури та «Станиця Львів Пласту – НСОУ».

Про це повідомляє ZAXID.NET з посиланням на голову львівського осередку Пласту Матвія Духа. Сьогодні відкриватимуть першу чергу проекту, на яку витратили 50 тис. грн у рамках «Громади в дії».

«Пригодницьке містечко» площею 0,3 га знаходиться на території Парку культури. Якщо зайти через центральний вхід у парк, то ця локація розташована праворуч від арки, за старим кінотеатром.

«Нам вистачило коштів на перші чотири об’єкти. Це вхідна брама, на яку можна вішати гамак, це відпочинкова вхідна зона. Збоку біля брами стоїть, як ми її називаємо, лазанка-скеля. Це складніший об’єкт, де діти лізуть вгору як по скеледромі, а коли спускаються, то мають можливість пройтись по сітці, яка натягнута між колодами. Наступний об’єкт – це доріжка з пеньків, яка переходить у лазанку на колодах», – каже Матвій Дух.

Читати також:  Львівський готель «Періс Хілтон» хочуть збудувати на кістках Івана Вагилевича

У «Пригодницькому містечку» також планують встановити будиночки на деревах та амфітеатр, де можна було б проводити лекції та майстер-класи. Восени тут хочуть відкрити другу чергу, зараз саме визначають перелік об’єктів, які будуть встановлені. На цей етап планують витратити 100 тис. грн, які Львівська міськрада виділяє за програмою підтримки Пласту.

Це безкоштовний громадський освітній простір, де здійснюватиметься культурне, патріотичне та фізичне виховання дітей віком від 6 до 14 років. На локації відбуватимуться денні пластові табори, майстер-класи, лекторії та інші заходи.

Читати також:  Безкоштовний перегляд фільмів у Львові (відео)

За словами Духа, при стабільному фінансуванні у 2018 році планують завершити облаштування «Пригодницького містечка» та встановити ще мажйе десяток нових об’єктів. До облаштування «Пригодницького містечка» можна долучитись фінансово, зробивши благодійний внесок на сайті Пласту.

Syla.news

389 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up