Львівський паверліфтер Павло Наконечний здобув чотири нагороди

19-річний богатир Павло Наконечний повернувся із юніорського чемпіонату світу, що відбувався у Білорусі, з 4 нагородами. Три із яких – «золоті». Зараз богатир відновлюється після виснажливих змагань.

Про це повідомляє zaxid.net. Хлопець розповів про свій розпорядок дня, захоплення та тренування. Ранок Павла Наконечного розпочинається зі спеціального поживного коктейлю, який складається із 300 мл молока, приблизно 100 грамів вівсянки і протеїну. А сон має тривати щонайменше 8 годин.

Цей кремезний та дужий хлопець, виявляється, легко ладнає із тваринами. З дитинства має багато домашніх улюбленців. А віднедавна у його кімнаті мешкає кішка Кіра.

Три роки Павло займається у спортзалі. І праця принесла успіх на юніорському чемпіонаті світу. Виступ на стартах львівський паверліфтер почав із «бронзи» – за присідання зі штангою. У жимі лежачи Павлові завоював «золото». Та кульмінація чекала у становій тязі. Наконечний йшов нарівні зі суперником із Великобританії. Тож в останній вправі мусив відірватися. Богатир згадує: «Третій підхід мій супротивник, як виявилося, не потягнув. Але мені це ніхто не говорив. Тренери нічого не казали, коли я виходив на рекорд. Щоби не збивати мене з куражу».

Львів`янин підкорив 355, 5 кг. Побив світовий рекорд серед юніорів. І здобув «золото» у триборстві. Павло Наконечний розповідає: «Перших п`ять годин я не міг зібратися з думками. Оскільки ще жив змаганнями».

Тренер силача Володимир Оліярник зазначив: «У Павла не є великий досвід змагань. Тому потрібно стежити, берегти його спортивне здоров`я».

Зараз паверліфтер відновлюється. Попереду юніорська першість України, яка дозволить потрапити на нові міжнародні турніри.

Syla.news

450 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up