Храм Всіх Святих Українського Народу у м. Львові відзначить престольне свято

У четверту неділю по Зісланні Святого Духа Українська Греко-Католицька Церква відзначає празник Всіх Святих Українського народу.

Про це повідомляє Духовна велич Львова. Таких Святих є дуже багато, серед них – святі рівноапостольні великі князі і просвітителі української землі Володимир та Ольга, засновники українського монашества преподобні Антоній і Феодосій, світочі побожності, миру, смирення, справедливості та непротивлення злу страдники Борис і Гліб, подвижник церковного єднання священномученик Йосафат, преподобна Йосафата (Гордашевська) а також інші численні ісповідники віри та священномученики українського народу.

Це доволі новий храм. Перше богослужіння в ньому було проведено 9 липня 2006 року. Збудовано його за проектом архітектора Лариси Скорик. Перший камінь було закладено та освячено влітку 1993 року. Спочатку на тому місці постала каплиця, а з 1996 року розпочалось будівництво церкви. Наприкінці 2009 — початку 2010 було встановлено іконостас, автором якого став студент IV курсу кафедри сакрального мистецтва Львівської академії мистецтв А. Сивак.

Для мирян парафії розклад Богослужінь на 2 липня – День вшанування пам’яті Всіх Святих Українського Народу

11:00 – Божественна Літургія;

12:45 – Святковий обід (трапезний зал під храмом);

16:30 – Подячний молебень;

18:00 – Духовний концерт (на алеї біля храму).

Syla.news

1172 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up