Дороге авто... - Дешеве?

Дороге авто… – Дешеве?

Чому українці платять за розмитнення автомобілів у рази більше за європейців?


Вони – молоді й амбітні автовласники, які прагнуть жити гідним життям. Люди, які об’єднались у громадську організацію «Авто Євро Сила» – це забезпечені, соціально відповідальні українці, серед яких і бізнесмени, і прості робітники з абсолютно різних сфер. Й усі вони прагнуть… ні, не дешевих автомобілів, а справедливої вартості на транспортні засоби. Хай то економ-класу малолітражка, чи позашляховик – головна вимога одна: вартість європейської машини – європейська, а не в рази помножена українським розмитненням.

Громадську організацію «Авто Євро Сила» було створено рік тому під гаслом: «Доступне авто – кожному українцю». Сьогодні вона вже налічує 70 представництв по всій Україні та тисячі офіційних членів і просто активістів.
Головна вимога – повна «легалізація» автомобілів на «єврономерах». Для цього було розроблено законопроект № 5567, який передбачає пом’якшення умов розмитнення авто з іноземними номерами. Проте профільний комітет ВР так і не розглянув його, відтак, коли буде (і чи буде) внесено на голосування цей законопроект у парламент – наразі невідомо.
За словами Олега Наконечного, керівника осередку у Львівській області ГО «Авто Євро Сила» проект подавали на розгляд неодноразово, проте його постійно гальмують і по суті не розглядають. «Ми кілька разів цей документ доопрацьовували, вносили зміни, проте очевидно, що є великий тиск та лобі від автодилерів та власників великих автосалонів. А на розгляд законопроекту частіше в комітет приходять автолобісти, ніж ті, хто мав би відстоювати права пересічних українців», – говорить Олег Наконечний.

За словами активіста «Авто Євро Сили» Віталія Денеги, лише для українців придуманий обов’язковий «Євро-5» та ще багато інших умовностей, аби автомобіль при ввезенні та розмитненні став непідйомно дорогим.
«Ніде у світі немає обов’язкового екологічного стандарту «Євро-5», який перешкоджав би розмитнити автомобіль. Лише українцям нав’язують цей міф. І активісти довели це, ввізши у сусідню Польщу «Запорожець» ( «ЗАЗ 968М» 1991 року випуску) та офіційно зареєструвавши його там. Тоді авто повернулося в Україну транзитом на 10 днів», – розповів пан Віталій.
Той «Запорожець» понад тиждень роз’їжджав Україною, його показали під стінами Верховної Ради депутатам, аби ті наочно переконалися, що старенький «Запорожець» із «Євро-0» розмитнили за кордоном. А на 10-й день авто, не порушуючи законодавства, покинуло територію України.
Автомобіль розмитнили за стандартною процедурою, заплативши 250 доларів митних платежів. Також було пройдено техогляд, після чого машину поставили на облік. Додатково були «відвідини» СТО, придбано річне страхування. Загалом витрат було на 400 доларів.

Читати також:  Volkswagen планує зупинити виробництво культового "Жука"

А тепер уявіть собі: придбавши малолітражку у Польщі за 1-1,5 тис. доларів, в Україні за розмитнення та інші витрати доведеться заплатити тисяч 3-4 «вічнозелених». Ба, більше – того-таки «Запорожця» можна придбати в Польщі і ввезти знову в Україну. Тільки от для його розмитнення тепер знадобиться 3000 доларів. Парадокс?
Звісно, це не може не обурювати автолюбителів, які не хочуть їздити на українських ЗАЗ та іншому автомотлоху. І це не сарказм, понад те – не йдеться навіть про комфорт. Мовиться про безпеку!!! Український автопром не розвивається, і вітчизняні автомобілі, які, до речі, не так вже й мало вартують в автосалонах, за безпечністю не дуже далеко втекти від «Запорожця» 1991-го року випуску. Проте пересічного українця, який не має змоги купити дорогу іномарку в автосалоні чи заплатити захмарну суму за розмитнення, сьогодні змушують їздити на старому мотлоху українські законотворці.
Що саме вимагають активісти та громадські організації? Право на розмитнення автомобілів за європейським зразком і європейськими цінами. А також легалізувати ті автомобілі, які вже зараз пересуваються нашою державою на європейських номерах (за статистикою, з початку року кордон перетнуло 1,5 мільйона автомобілів).

Читати також:  Tesla оштрафували за шкідливі викиди у повітря

Громадські активісти пропонують, аби розмитнення автомобіля вартувало не більш ніж 2 тисячі євро, а також, щоби була змога розтермінувати платіж, сплачуючи по 200 євро щорічно. А тих, хто протермінував платіж за мито, – суворо карати – аж до конфіскації авто.

Також ГО «Авто Євро Сила» працює у сфері захисту автомобілістів на єврономерах від перевищень повноважень митницею і поліцією. Ідеться про затримання і «відловлювання» водіїв, які протермінували перетин кордону на автомобілі на закордонних номерах, а отже мають сплатити штраф. Також часто грішать українські митники, затримуючи на кордоні пасажирів для перевірки документів, хоча не мають для цього підстав (документи мають перевіряти лише у водія).
Коли ж виникають ситуації перевищення повноважень з боку митниці або поліції, представники громадської організації, зокрема юристи, надають консультативну допомогу і, за потреби, виїжджають на місце.

Громадська організація зорієнтована на автолюбителів, тож проводить семінари, тренінги, де навчають не лише прав, а й обов’язків автомобілістів.

Якщо ви автовласник, і ваша машина на європейських номерах, – Громадська організація «Авто Євро Сила» запрошує доєднатися до спільноти, аби разом захищати наші права.
Контактна особа: Олег Наконечний, керівник осередку у Львівській області ГО “Авто Євро Сила”тел.: (096) 990-99-04.

Syla.news

Коментувати

504 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up