Сьогодні у парку "На валах" відбудеться вистава

Сьогодні у парку “На валах” відбудеться вистава

Вистава “Нація” створена на основі однойменного роману української письменниці Марії Матіос.

Про це повідомляє Справжня варта. 29 червня з нагоди проголошення Акту відновлення Української держави в парку «На валах» біля Львівської ОДА відбудеться вистава “Нація” Академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка.

«Нація» – постановка режисера Ростислава Держипільського створена на основі однойменного роману української письменниці Марії Матіос.

Читати також:  У Львові "На валах" відбудеться показ фільму "Жива"

Драма-реквієм «Нація» – неодноразовий учасник та переможець фестивалів. Серед них: «Прем’єри сезону» (м. Івано-Франківськ 2011 р.), переможець у номінаціях «Краща режисура», «Краща жіноча роль другого плану», а також переможець у номінаціях «Краща вистава фестивалю» та «Естетично переконливе втілення актуальної історико-національної тематики» фестивалю «Мельпомена Таврії 12+1» (м. Херсон).

Виставу також номіновано на здобуття національної премії України ім.Т. Шевченка. У 2015 році з виставою «Нація» колектив театру відвідав зону АТО.

Читати також:  Прем'єра вистави "Куди зникло море?" у Першому театрі

Початок вистави о 21:00 год.

Syla.news

Коментувати

238 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up