У Львові відбудеться благодійна акція "Молодь для батьків"

У Львові відбудеться благодійна акція “Молодь для батьків”

1 липня, в суботу, о 16:00 у Шевченківському гаю буде проводитись соціальна акція “Молодь для батьків”.

Основна ідея полягає в тому, щоб дорослі люди запросили своїх батьків і гарно разом провели час. Сучасна молодь часто зайнятіа різними справами, окрім батьків. Також будуть розігруватись подарункові сертифікати, які можна купити батькам. Музика, танці, кава, солодощі – це все чекає на відвідувачів.

Читати також:  У «Шевченківському гаю» хочуть створити історичне містечко

Благодійний фонд “Опіка майбутнього” передасть всі зібрані кошти Іванні Юрків, яка сама виховуєм 15-літню дочку. Чоловік помер від інсульту. У дочки Віки вже 7 років у крові прогресує вірус Епштейна-Барра. Вікусі він руйнує зуби. Зараз вона в одному кроці від здорового життя. У мами вже є квитки у Вільнюс на 12 липня, де дівчину вилікують.

Читати також:  В Україні розвивається благодійність, але людей залучених у цю діяльність недостатньо

Проте, є ще другий діагноз – доброякісна пухлина в хребті, яка призвела до сколіозу другого ступеня. З цим лікарі дадуть раду в Україні вже у жовтні.
У Вільнюсі Віку вилікують лише від вірусу у крові. Обстеження коштує – 3000 євро. Залишилося зібрати – 13 тисяч гривень.

У Львові відбудеться благодійна акція "Молодь для батьків"

Syla.news

Коментувати

318 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up