Прес-конференція у Львові: діти-сироти представлятимуть Україну на чемпіонаті світу з міні-футболу

Прес-конференція у Львові: діти-сироти представлятимуть Україну на чемпіонаті світу з міні-футболу

У четвер, 29 червня, об 13 годині за адресою: м. Львів, пл. Яворського, 1 (2-й поверх), відбудеться прес-конференція, на якій представники організації “Центр Опіки Сиріт” розкажуть про те, як на чемпіонаті світу з міні-футболу Україну представлятиме команда дітей, які виросли без батьківської опіки.

З 15 по 16 липня у Варшаві пройде 5-тий кубок світу з футболу між дітьми під опікою. Матчі пройдуть на Національному стадіоні. Про це інформують організатори

Участь в кубку візьмуть 26 країн. Від України їде команда, яка сформувалась на базі чемпіонату з міні-футболу “КОПА” між командами з шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів, дитячих будинків, який організовує місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ. Команада складається з 10-ти футболістів, 3-х супроводжуючих, а також група підтримки, яка включає медперсонал та тренер.
Команда перебуватиме в Польщі з 14 по 17 липня включно.

Syla.news

Читати також:  Небезпечний сигнал від митрополита Епіфанія

Коментувати

493 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up