Піккардійська терція представила нову пісню "Лети..."

Піккардійська терція представила нову пісню “Лети…”

Сингл «Лети…» увійде в однойменний альбом “Піккардійської Терції”, реліз якого заплановано ближче до осені. Восени 2017 р. акапельний гурт святкуватиме своє 25-річчя.

Про це йдеться на офіційному сайті вокальної формації.

Оптимістична і напрочуд позитивна пісня «Лети…» – це вже третій представлений сингл із майбутнього, п’ятнадцятого за рахунком, студійного альбому «Терції». Навесні цього року вокальна формація уже порадувала своїх прихильників пісенними новинками «Дженні» та «Колисонька кленовая».
Автором музики до пісні «Лети…» став композитор та гітарист Володимир Возняк. «Хотів, щоб пісня давала легку емоцію, щоб відволікала від негативних думок та щоденних проблем, – розповідає Володимир. – Щоб давала надію на краще, бо все краще – попереду. Народилася композиція дуже швидко. Пригадую, у мене був гарний настрій, я взяв гітару до рук – і одразу заграв «Лети…». Було таке враження, що знав цю пісню усе життя». Слова до композиції написала дружина Володимира – Вікторія Возняк: цей сімейний тандем створив уже не один хіт.
«Пісня «Лети…» недаремно дасть назву нашому новому альбому. У ній є такі слова: «Знайди свій вільний ритм – і просто лети…». Ці рядки можна вважати лейтмотивом усієї нашої ювілейної збірки», – зауважує художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець.
Аранжування до новинки створив соліст «Терції» Андрій Капраль. У записі взяли участь Володимир Якимець (перкусія) та Ігор Лесько (ударні). Свій новий альбом «піккардійці» записують на львівській студії Virtuoso Records (звукорежисер – Богдан Нестор).
Послухати пісенну прем’єру від «Піккардійської Терції» – сингл «Лети…» – можна тут: https://www.youtube.com/watch?v=MezabroJHSM  
На сцені поважний ювілей акапельна формація розпочне святкувати із вересня-2017: заплановані концерти «Терції» як по Україні, так і за кордоном, зокрема у США та Канаді. 30 вересня 2017 р. великий концерт гурту відбудеться на сцені Національного палацу «Україна» у Києві.

Syla.news

 

Читати також:  До 25-річчя «Піккардійської Терції» вокалістів відзначили державними нагородами

Коментувати

399 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up