На вихідні у Жовкві відбудеться молодіжний фестиваль #GazonParty

Цими вихідними у Жовкві відбудеться дводенний безкоштовний молодіжний фестиваль #GazonParty. У неділю в межах фестивалю, який пройде у стінах Жовківського замку, відбудеться, зокрема, видовищна реконструкція історичної події – захоплення замку козаками Богдана Хмельницького.

Про це повідомляє zaxid.net. 

Як наголошують організатори фестивалю, головною метою #GazonParty є популяризація Жовкви та унікальних історико-архітектурних пам’яток міста, а також збільшення його туристичної привабливості. «Родзинка» фестивалю в тому, що він є некомерційним, а його організатори – ініціативна молодь Жовкви, яка займається підготовкою до свята на волонтерських засадах.

Читати також:  Сьогодні у Жовкві відкриють пам'ятник рятувальникам грибовицької трагедії

В рамках фестивалю заплановано масштабне відтворення історичних боїв професійними реконструкторами з Кам’янця-Подільського, Києва, Львова та Замостя (Польща). Загалом заплановано вечірній бій у суботу, 24 червня, о 23 годині за межами Жовківського замку. А в неділю, 25 червня, реконструктори відтворюватимуть історичну подію – захоплення Жовківського замку козаками Богдана Хмельницького.

Також у програмі свята творчі майстер-класи, спортивні змагання, показові виступи, розіграші подарунків. Окрім цього, у рамках фесту проходитиме ярмарок вуличної їжі. На завершення , заплановане потужне лазерне шоу на стінах замку та дискотека просто неба.

Читати також:  Сьогодні у Жовкві відкриють пам'ятник рятувальникам грибовицької трагедії

Хедлайнером цьогорічного #GazonParty буде нове ім’я української танцювальної музики – Ivan NAVI. Прогнозована кількість відвідувачів фестивалю 5 тисяч осіб. Участь у фестивалі для всіх відвідувачів є безкоштовною.

Syla.news

297 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up