У Львові відбудеться благодійна вистава

У Львові відбудеться благодійна вистава

У п’ятницю, 23 червня, в залі Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва м.Львова (вулиця Академіка Гнатюка, 11) відбудеться показ благодійної вистави на користь добровольчих батальйонів АТО «Посттравматична рапсодія».

Про це повідомляє Кримська світлиця. Україною мандрує вистава «Посттравматична рапсодія» за п’єсою Дмитра Корчинського. Режисер Вадим Дишкант розповів, що автор п’єси Корчинський зі своїм сином був під Іловайськом. Сина поранили.
Герой п’єси – сучасний український воїн, який воював під Іловайськом. Він раптово опиняється в ХІІІ столітті, де натрапляє на князя, пораненого в битві на Калці. Потім вони рятують з рук сучасних сепаратистів гетьмана Петрика з ХVІІ століття. Далі троє героїв з різних часів опиняються в полоні спочатку у Нестора Махна, а потім – у німецьких окупантів часів Другої світової війни. В діалогах героїв проявляється парадоксальність мислення драматурга.
Під кінець вистави героя рятує студентка консерваторії, яка пішла захищати Україну на Донбасі. Герой з полегшенням думає, що все це йому ввижалося внаслідок травми. Він запитує пораненого сусіда, звідки той. Сусід відповідає, що він козак надвірної сотні князя Костянтина Острозького. Часи змішуються. Українці захищають Європу від Азії і борються за Незалежність Батьківщини.
Вистава розпочинається, переривається і завершується піснями кобзаря Тараса Компаніченка.
Актори – професійні і самодіяльні, серед яких волонтери і учасники бойових дій. Тому грати їм було легко.

Читати також:  Благодійна "Фотосушка" у Львові, як все відбувалось

Тарас Компаніченко говорить: «Ми хотіли привернути увагу до того, що ми живемо не в часи злодіїв, а в добі героїв, в добі волонтерів, в добі парамедиків».

Syla.news

Коментувати

328 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up