У Львові починає роботу Вуличний університет

У Львові починає роботу Вуличний університет

Лекції просто неба, фахові і відверті розмови зі спеціалістами різних галузей, відсутність оцінок, іспитів і вікових обмежень. У Львові вже вкотре розпочинає роботу Вуличний університет. Його основною локацією стане Парк імені Івана Франка.

Про це повідомляє BIT.LIVE.  Організатором освітніх заходів цього року є «Фундація Регіональних Ініціатив».

Заняття у Вуличному університеті розпочнуться вже 23 червня. Першу лекцію («На що звернути увагу при проходженні співбесіди») прочитає практикуючий HR з 9-річним досвідом роботи в управлінні персоналом, сертифікований психолог (диплом Європейської асоціації психотерапевтів) та бізнес-тренер Оксана Щур.

«Наш Вуличний університет проводитиметься в період літніх канікул, як і попередні такі заходи. Він матиме на меті не лише донести до студентів ВУ корисну та цікаву інформацію, а й перезнайомити усіх між собою з допомогою нетворкінгу. Напевно, це і буде нашою особливістю», — розповіла bit.ua Анастасія Костюк, координаторка Вуличного Університету.

Тематика наступних лекцій наразі невідома, організатори зважатимуть на побажання учасників. У реєстраційній формі, яку потрібно заповнити для участі в заходах, учасники можуть вказати, якого спікера хочуть послухати у форматі Вуличного університету.

«Лекції проводитимуться раз на два тижні. Локація залишатиметься незмінною. Лише будемо мігрувати в межах самого Парку ім. І. Франка. Зараз у наших планах — запрошення спікера, який спеціалізується у сфері медицини», – зазначила Анастасія Костюк.

Лекції Вуличного університету – безкоштовні. Вікових обмежень щодо участі теж немає. Організатори запрошують усіх, кому цікава неформальна освіта.

Реєстрація на лекцію Оксани Щур (23 червня, 18.00): https://goo.gl/9bnMDj .

Syla.news

Коментувати

323 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up