Українці завоювали головний трофей на ЧЄ з стрибків у воду

Українці завоювали головний трофей на домашньому чемпіонаті Європи зі стрибків у воду. Українська збірна – найкраща у командному заліку.

Про це повідомляє Український інтерес. Українці випередили основних конкурентів – росіян – на два бали. Про це йдеться на офіційному сайті змагань.

Боротьба за головний трофей чемпіонату тривала до останніх хвилин. При підрахунку командних очок враховуються не тільки медальні місця, але і позиції інших спортсменів.

Читати також:  Ольга Харлан перемогла на чемпіонаті Європи з фехтування

Україна зберегла перевагу, набравши 244 бали проти 242-х у росіян.

Це перший подібний успіх української збірної в історії – раніше ніколи “синьо-жовті” стрибуни не вигравали командну першість на чемпіонатах Європи.

Третє місце посіла збірна Німеччини, яка набрала 185 балів. У збірної Великобританії – 172 очки.