Канадські меценати надали львівській лікарні надсучасне обладнання

Канадські меценати надали львівській лікарні надсучасне обладнання

Нейрохірургічне відділення міської дитячої лікарні отримало сучасне обладнання на суму понад 10 млн. грн.

Про це повідомляє Справжня варта.  Вчора, 19 червня, відбулась офіційна передача спеціалізованого медичного обладнання львівській міській дитячій лікарні, яке дало змогу укомплектувати операційну на рівні передових світових клінік.

Це стало реальністю завдяки канадським меценатам українського походження у рамках співпраці SickKids Hospitаl (Торонто) з дитячою клінічною лікарнею Львова.

Читати також:  Львівський "Охмадит" отримав нове медичне обладнання

Вже з травня цього року 8 одиниць надсучасних спеціалізованих приладів, яким немає аналогів в лікарнях міста та області, успішно використовуються для порятунку у щоденній боротьбі з нейрохірургічними недугами.

“Це модерне обладнання дає змогу виконувати надскладні операції дітям з мінімальним травматизмом та надавати максимально якісну допомогу. Наша клініка дуже вдячна за таке сучасне обладнання, бо завдяки добрій волі з Канади, ми маємо його тут”, – зазначив головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квит.

Читати також:  Сучасне газове обладнання: у Львові побудували новий завод

Аби проконтролювати отримання обладнання, до Львова особисто прибув Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук.

Syla.news

Коментувати

318 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up