Львів’янка Галина Вдовиченко отримала відзнаку «Золотий письменник»

Українська письменниця зі Львова Галина Вдовиченко отримала відзнаку міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова-2017» Номінація «Золотий письменник». Це вже 17-та церемонія, засновниками якої є Тетяна та Юрій Логуші.

Про це Галина Вдовиченко повідомила у ФБ.

«Повернулася з Києва з відзнакою «Золотий письменник». Гучна назва, та суть така: цю нагороду отримують від «Коронації слова» автори, в яких наклад друкованих книжок перевищив сто тисяч примірників. Мабуть, щось подібне мали б робити державні інституції, але їм не до того, натомість це робить Міжнародний літературний конкурс, який започаткували та сімнадцять років опікуються ним Тетяна та Юрій Логуші.

Переможців у цій номінації оголошували Микола Жулинський, Григорій Грабович, Юрій та Тетяна Логуші. Я лише на сцені дізналася, у якому товаристві опинилася. Цю відзнаку цьогоріч також отримали Раїса Іванченко, Тамара Коломієць, Іван Драч, Михайло Слабошпицький, Віктор Міняйло, Дмитро Павличко та Ігор Померанцев. Вітаю їх. Вітаю тих, хто отримав перемогу та відзнаки у номінаціях «романи», «твори для дітей», «п’єси», «кіносценарії», «пісенна лірика». Щороку цікавлюся переможцями «Коронації», щоразу чую нові імена і сподіваюсь, що серед них згодом відкрию для себе імена тих, кого читатиму із задоволенням. Радію, що «Коронація» не обмежується колом коронаційних письменників, а дивиться ширше. Бажаю цьому конкурсу багато років активного життя, він того вартий», – повідомила Галина Вдовиченко.

Довідка (офіційний сайт Галини Вдовиченко).

Галина Вдовиченко народилась у 1959 році на Кольському півострові за Полярним колом. У дитинстві разом з родиною часто переїжджала з місця на місце. Навчалась у школах Івано-Франківська, Надвірної, Рави-Руської, Москви, постійно бували у бабусі з дідом у селі Отинія Коломийського району Івано-Франківської області, на батьківщині батька.
Закінчила філологічний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка. Заступник головного редактора щоденної газети «Високий Замок» (Львів).
Має доньку та сина.
Серед захоплень – гірські лижі, дизайн одягу та інтер’єрів,  колекціонування рукавичок…
Галина Вдовиченко дебютувала у 2008 році – з романом «Пів’яблука», який вийшов у видавництві «Нора-Друк» (Київ) і став лідером продажів на стенді видавництва під час роботи Львівського Форуму видавців-2008. Перший тираж книжки розійшовся протягом місяця.
Другий роман Галини Вдовиченко «Замок Гербуртів» отримав першу премію у номінації «романи» на конкурсі “Коронація слова – 2009”, вийшов у світ під назвою «Тамдевін» у видавництві «Нора-Друк». Лише на Львівському Форумі видавців-2009 було продано 985 примірників роману «Тамдевін».
У 2010 році вийшов роман «Хто такий Ігор?» («Нора-Друк»).
У 2011 році у видавництві «Грані-Т» вийшла перша книжка Галини Вдовиченко для дітей – казкова повість «Мишкові Миші» з ілюстраціями художниці Анни Сарвіри.
Того ж року у видавництві «Клуб сімейного дозвілля» (Харків) виходить роман «Бора», а у видавництві «Фоліо» (Харків) – антологія малої прози «20 письменників сучасної України», до якої увійшло оповідання «Брат».
Новий роман «Купальниця» став лідером продажів на стенді видавництва «Клуб сімейного дозвілля» у Львові під час Форуму видавців-2012. Того ж вересня вийшла до читачів збірка авторської прози від 27 українських письменників під назвою «27 регіонів України» (видавництво «Фоліо»). Оповідання «Вулиця Дадугіна – вулиця Довбуша» львів’янки Галини Вдовиченко – про Івано-Франківську область.
Відзнаки:
  • Спеціальна  відзнака конкурсу «Коронація слова-2008»  «Вибір видавців» (перша в історії конкурсу) – за роман «Пів’яблука».
  • Диплом «Дебют 2008 року» у номінації «Кращий автор» від книготоргової мережі ЕМПІК
  • 2-е місце у конкурсі «Найкраща українська книга-2009» за версією читачів та журі тижневика «Кореспондент» (роман «Пів’яблука»).
  • Роман «Замок Гербуртів» (Тамдевін») отримав 1-шу премію у номінації «романи» на  Всеукраїнському конкурсі романів, п’єс та кіносценаріїв «Коронація слова»-2009.
  • Спеціальна відзнака «Гранд-Коронація слова» (роман «Хто такий Ігор?»).
  • Перше місце у номінації «Оригінально оформлене та проілюстроване видання» на Міжнародному дитячому фестивалі у Львові (травень 2011), відзнака «Книжкового Левеня» (казкова повість «Мишкові миші»).
  • 2-е місце у номінації «Світ дитинства» та 3-є місце у номінації «Мистецтво друку» у національному конкурсі «Краща книга України» (2011), засновник – Держкомтелерадіо України  (казкова повість «Мишкові миші»).
  • Короткий список Літературної премії Бі-бі-сі-2011. Роман «Бора» – у п’ятірці фіналістів.
  • 1-а премія у номінації «прозові твори для дітей» у Всеукраїнському конкурсі романів, п’єс та кіносценаріїв «Коронація слова»-2012 – за казкову повість «Ліга непарних шкарпеток».
Твори:
«Тамдевін» (2009)
«Бора» (2011)
«Купальниця» (2012)
Антології:
«20 письменників сучасної України» (оповідання «Брат») – 2011
«27 регіонів України» (оповідання «Вулиця Дадугіна – вулиця Довбуша») -2012.

Syla.news

454 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up