Українське Лікарське Товариство у Львові запрошує усіх бажаючих на 3-кілометровий забіг

Українське Лікарське Товариство у Львові запрошує усіх бажаючих на 3-кілометровий забіг

 17 червня  об 11 годині в парку «Високий Замок» відбудеться 3-кілометровий забіг «Здоровий лікар – здорова нація 2017».

Старт та фініш забігу буде розміщений на алеї, поряд із рестораном «Високий замок» (вул. Високий замок 7), а маршрут пролягатиме алеями парку Високий замок – 2 кола по 1500 метрів. Про це повідомляє runstyle.

В організації руху на трасі учасникам допомагатимуть волонтери та судді змагань.
У програмі змагань будуть додаткові забіги для дорослих, для дітей та благодійні акції.

Це свято в першу чергу для медиків які хочуть бути здоровими і зробити здоровими своїх пацієнтів. Своїм прикладом лікарі різного віку і направленості покажуть усьому українському народові, що бути здоровим потрібно кожному у нашій країні.
Учасником змагань може бути будь-яка особа, якій на день проведення змагань виповнилось 18 років.

Кожен учасник змагань повинен зареєструватись для участі у змаганнях пройшовши попередню електронну реєстрацію за посиланням: http://ua.runstyle.com.ua/tournament_view.php?tid=82 або безпосередньо у Секретаріаті змагань, що працюватиме 17 червня на місці старту-фінішу.
Прийом додаткових заявок, реєстрація учасників, видача стартових номерів буде відбуватися 17 червня, у неділю з 9.30 до 10.45.

Syla.news

Коментувати

224 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up