Львівська філармонія запрошує на благодійний концерт

Музика рятує життя — і не лише в переносному сенсі.

Львівська обласна філармонія повідомляє, що 16 червня о 19 годині відбудеться благодійний концерт оперної діви Оксани Кровицької. Під час концерту збиратимуть кошти на купівлю портативного ультразвукового апарату VIVID I, General Electric Healthcare для дитячої кардіології у Львові.

Дитяча кардіологія вимагає дуже точної діагностики (включно з пренатальною). В рік народжується 300-400 дітей з вродженими вадами серця. Майже 30-40% серед них – критичні вроджені вади серця (ВВС), які вимагають термінової інтенсивної медичної терапії, стабілізації загального стану, транспортування протягом перших годин життя і хірургічного лікування протягом перших 7-10 днів життя. Для вчасної та ретельної діагностики необхідний ультразвуковий апарат з Доплером. Щомісячні амбулаторні консультації з метою усунення вродженої патології у всіх регіонах Львівської області проводяться мобільною бригадою. Діагностика здійснюється портативною ультразвуковою машиною «My Sono», без виявлення потоку Доплера.

Читати також:  У Львові звучатимуть різдвяні пісні у виконанні польського хору

Для рятування таких немовлят ОХМАТДИТ потрібен ультразвуковий портативний апарат для ехокардіографії. Ціна такого пристрою поза 47 000$. Клуб Ротарі Львів Інтернешинл вирішив допомогти зі збором коштів.

У 2003 році машина була куплена міжнародним Ротарі-клубом, як частина програми «Західно-української ініціативи із охорони здоров’я дитини». Завдяки цьому проекту, на основі Львівської обласної дитячої лікарні був створений центр для «інформаційної діагностики вроджених вад серця».

Довідка: Оксана Кровицька з 1993 року своїм сопрано здобувала визнання у публіки США. Спочатку співачка підкорила Нью-Йорк, потім — оперні театри Флориди, Сан-Франциско, Палм-Біч, Монте-Карло та інші найяскравіші концертні зали Америки. Серед найкращих ролей Оксани Кровицької — Мюзетта і Мімі з «Богеми», Віолетта з «Травіати», Чіо-Чіо-сан з «Мадам Баттерфляй», про яку у New York times написав: «Cаме така Баттерфляй, яку хотів Пуччіні». Гастрольна мапа оперної зірки не обмежується США — вона виступала в Мексиці та Чилі, в Європі, зокрема — в Німеччині та Італії. Була удостоєна найвищої для вокалістів американської нагороди — «Diva Award».

Читати також:  Завтра у Львові відбудеться благодійний концерт

16 червня Оксана Кровицька виступить у Львові з Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії під диригуванням Тараса Криси.

Syla.news

502 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up