Львів’ян закликають дбати про довкілля

Львів’ян закликають дбати про довкілля

Зважаючи на те, що за останні десятиліття суттєво змінився склад побутового сміття (раніше це були, в основному, органічні рештки, а сьогодні – пластик та інші синтетичні вироби, скло, метал, дерево і папір, елементи живлення) та зросла його кількість –  одна людина за рік викидає до 400 кілограм сміття, тому щорічно в державі його накопичується до 50 мільярдів кубометрів.

Львівська міська рада нагадує про важливість роздільного збору сміття, що призводить до зменшення обсягів утворення відходів та захороненні їх на полігоні, як наслідок зменшення негативного впливу відходів на довкілля і здоров’я населення. Також роздільний збір сміття дозволяє збільшити використання вторинної сировини, яка є в складі твердих побутових відходів.

Читати також:  Для створення сміттєвого полігону міста Львівщини об'єдналися

Слід пам’ятати, що кинутий недопалок розкладається від 1 до 5 років, пакет з поліетилену – від 10 до 20 років, вироби з синтетичних матеріалів – через 30–40 років, консервна бляшанка – через 500, а стандартна скляна пляшка лише через 1000 років.

Мешканці Львова мають змогу здати відсортовані відходи (батарейки, лампи, макулатуру, пластик, скло тощо) на утилізацію, обравши найближчі пункти прийому у Львові на спеціальній інтерактивній карті.

Читати також:  У Львові будуватимуть сміттєпереробний комплекс

Syla.news

Коментувати

372 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up