У Львові відбудеться концерт до дня народження Олександра Яківчука, присвячений Героям АТО

У Львові відбудеться концерт до дня народження Олександра Яківчука, присвячений Героям АТО

«Нескорені» – це про героїв АТО. І таку назву носить авторський проект до 65-річчя від дня народження Олександра Яківчука композитора, заслуженого діяча мистецтв України, лауреата державних та міжнародних премій.

Про це повідомляє Львівська філармонія. Концерт, присвячений Героям АТО, відбудеться 15 червня о 19 годині у Львівській обласній філармонії. Проект отримав свою назву за однойменною симфонією№8 для великого духового оркестру, яку написав Олександр Яківчук та вже презентував її в Києві.

Найголовнішою у драматургії є заключна частина симфонії. Вона розпочинається із глухих ударів дзвонів, виготовлених із 152-міліметрових гільз від  артилерійських снарядів, які символізують поминальний подзвін за полеглими воїнами. Також у програмі концерту – ряд творів композитора, серед яких романтична і мрійлива «Мелодія» для валторни і духового оркестру, де солюватиме Сергій Озерський. Солісти Володимир Домарецький та Віталій Когут виконаються драматичний «Плач» – першу з пісень циклу «Небесна сотня», над яким Олександр Яківчук працював разом з Дмитром Павличком.  Прозвучать обробки народних пісень від Галицького академічного камерного хору та прем’єрне виконання «Алилуя» та «Аве Марія».

Читати також:  На Львівщині збирають допомогу для дівчинки з атрофією зорових нервів

У програмі концерту: «Лист до матері», сл. Д. Павличка; «Мелодія» для валторни та оркестру; «Плач», сл. Д. Павличка; Музична картинка «В Кодрах»; «Фронтове танго»; «Отче наш» (присвячується пам’яті загиблих воїнів ЗСУ в АТО); «Алилуя» (світова прем’єра); «Аве Марія» (світова прем’єра); «Веснянка» (на згадку про диригента Є. Федоренка): Обробки українських народних пісень: «Закувала зозуленька», «Розвивайся», «На городі», «Пряла б же я куделицю»; Симфонія № 8 «Нескорені» (присвячена героям АТО).

Читати також:  Як ЛТК "Розкачав" Львів (Фото)

Syla.news

Коментувати

258 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up