Цікаві факти про борщ

Цікаві факти про борщ

Вважається, що борщ отримав назву від рослини, яка зараз відома як сибірський борщівник. Раніше ця рослина називалося «борщ» і було основним інгредієнтом супу, а потім поступово зникла з використання.

Отже, сайт “Цікаві факти” представляє цікаві факти про український борщ.

1. На честь борщу було назване маленьке містечко Борщів, розташоване на Тернопільщині.

2. Крім українців, борщ вважають своєю  національною стравою росіяни, поляки, білоруси, а також литовці. Примітно, що кожен народ має свої особливості приготування борщу.

3. У національних кухнях країн Заходу борщ відсутній. Культурний шок американця, вперше пробуючого борщ, обіграний в комедії «Поліцейська академія 7: Місія в Москві».

4. Традиційна страва слав’ян (переважно східних; основна перша страва української кухні).

5. Пізніше борщ готували на буряковому квасі: його розбавляли водою, суміш заливали в глиняний горщик або чавунець і доводили до кипіння. В окріп клали нарізаний буряк, капусту, моркву і інші овочі, і ставили горщик у піч. Зварений борщ солили і заправляли.

6. З борщем пов’язано багато повір’їв. Наприклад, вважалося, що з парою від борщу відлітає душа небіжчика. Тому він є традиційною стравою на українських поминках.

Syla.news

Коментувати

558 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up