Міжнародні змагання з айкідо йошінкан у Львові

Міжнародні змагання з айкідо йошінкан у Львові

Турнір охопить усі вікові категорії: дітей, підлітків, дорослих.

Про це повідомляє Справжня варта. 16 — 25 червня у Львові, обласна федерація Айкідо Йосінкан проводитиме міжнародні змагання.

Учасниками заходу стануть діти, підлітки та дорослі Львова, а також провідні майстри України і зарубіжжя.

Будо-марафон — 2017 є унікальним Європейським та українським заходом не тільки тому, що представляє багато японських бойових мистецтв та видатну плеяду європейських майстрів.

За словами організаторів, цей проект був першим у своїй категорії міжстильових змагань на теренах цілої Європи без огляду на види японських класичних бойових мистецтв.

Для Львова зокрема цей захід є “майданчиком” обміну досвідом для вітчизняних та європейських майстрів та можливістю продемонструвати рівень своїх шкіл.

У змаганнях братимуть участь спортсмени від 5 до 60 років.

Захід пройде під керівництвом провідних європейських майстрів: сенсея Лоран Карніель ( Швейцарія, 3 Дан Дайто-рю айки дзю дзюцу, 3 Дан Карате Вадо-рю, 2 Дан Катори синто рю) та сенсея  Роберто Гранаті (4 Дан Дайто рю Айкідзю-дзюцу, Італія, Верона).

Логічним продовженням посилених тренувань по шість годин в день за участю студентів ГО «ЛОФ Айкідо Йосінкан» і гостей з України та Європи з проведенням змагальних поєдинків стануть підсумкові змагання, які відбудуться у 18 червня та 24 червня, з 15:00 за адресою вул. Шухевича, 2.

Syla.news

Коментувати

260 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up