Львівські спортсмени отримали бронзу в польсько-українськів велогонці

Львівські спортсмени отримали бронзу в польсько-українськів велогонці

Цими днями на теренах Люблінського воєводства Республіки Польща проведели 61-у Міжнародну багатоденну велогонку польсько-української дружби, присвячену пам’яті полковника Василя Скопенка.

Про це повідомляє Львівська газета.  Участь у велогонці взяли понад 70 спортсменів, з-поміж яких і члени Національних збірних Польщі та України.

Україну представили 15 спортсменів, у тому числі й двоє велосипедистів зі Львівщини – майстер спорту міжнародного класу Роман Гладиш та майстер спорту Дмитро Кожушко.

У складі суддівського корпусу працювали й два арбітри зі Львівщини – судді національної категорії Володимир Набойщіков (Львів) та Адріан Керницький (Жовква).

У генеральній класифікації срібним призером велогонки став вихованець Львівського училища фізичної культури Роман Гладиш. У командному заліку збірна України з велотреку опинилася на ІІІ місці.

Довідково:

Василь Федорович Скопенко(1 січня 1912 — 27 січня 1945) — український педагог, полковник, Герой Радянського Союзу (1944). Міжнародну багатоденну велогонку українсько-польської дружби заснували з ініціативи Келецького воєводства Польщі 1956 року на честь Василя Скопенка – полковника однієї з частин Радянської армії, що в роки Другої світової війни брала участь у визволенні від нацистів польського міста Сандомира. Саме завдяки В. Скопенку зберегли від руйнувань чудові архітектурні пам’ятки цього міста. Смертельно поранений командир заповів поховати його в Сандомирі, на березі Вісли. Спершу ця гонка називалась “Шляхом полковника Скопенка”, проте 1972 року велогонку перейменували.

Syla.news

Коментувати

282 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up