Кілька слів про сміття і Садового

Блог Любомира Босаневича

Андрій Іванович вже давно забив на людей і на проблеми Львова…

Все, що робиться у Львові (ремонти, дороги, дахи і т.д.), то робить не Садовий, а голови районних адміністрацій і керівники ЛКП. Йому було б краще, якщо б сміття не вивозилось і люди, які перекривають дороги, також на руку. Всі “двіженія” по сміттю також на руку, бо він знову волатиме про блокаду, якої нема, а є просто безгосподарність і халатність. Чому він вже не записує свої емоційні виступи, де звинувачує активістів, праворадикалів і небайдужих львів’ян? Та просто тому, що немає інформаційних приводів, сесії не зривають, трибуни не захоплюють, рейтинг в нього не росте, бо дехто працею важкою показує, що вартий посади та довіри людей, а дехто утисками заробляє їх. Геніальний Садовий зараз закрутив все так, що що б не було з ним і яка б ситуація в місті не відбувалась, йому це все автоматично на руку. Прийдуть виносити – не дають працювати, чинять тиск. Не вивозять сміття, перекривають люди дороги – блокада. Тут все просто, йому Львів не цікавий і він розуміє що Львів він вже втратив, йому цікава всеукраїнська картинка, щоб показати, що він гнаний і голодний. А люди в нас гнаних люблять, згадайте Юлю чи навіть Савченко.
Єдина проблема, що в тих політичних ігрищах заручниками виступаємо ми – львів’яни, які не обирали садового, а тим хто його обирав рекомендую прийти і в нього запитати…

Любомир Босаневич для Syla.news

801 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up