Відкриття виставки «ЗУНР: у війні та державотворенні» у Львові

Відкриття виставки «ЗУНР: у війні та державотворенні» у Львові

Сьогодні, о 14 годині, у львівському Музеї визвольної боротьби, за адресою: м.Львів, вул.Лисенка, 23а, відбудеться відкриття виставки «ЗУНР: у війні та державотворенні».

Про це на своїй сторінці у ФБ повідомляє Михайло Галущак, автор виставки, молодший науковий співробітник Науково-дослідного інституту українознавства. У відкритті виставки візьмуть участь: Іван Хома, доцент Національного університету «Львівська політехніка»; Роман Грицьків, дослідник польсько-української історії ХХ .

«Сто років тому, під час Української революції 1917‒1921 рр., українці з обох берегів річки Збруч скористалися можливістю і проголосили незалежність. Як і тоді, теперішня Революція гідності 2013‒2014 рр. переросла у війну за територіальну цілісність України. Українцям знову доводиться будувати свою державу в умовах війни. Тому історичний досвід набуває особливої ваги»,- пише Михайло Галущак.

Читати також:  "Вища освіта - 2019" : особливості виставки

Як повідомляє Справжня варта. Виставка розроблена до відзначення 100-річчя від початку Української революції 1917-21 рр. У ній представлено 12 стендів, які розкривають військові та державотворчі аспекти історії Західно-Української Народної Республіки. Виставка орієнтована на школярів, її показуватимуть у бібліотеках та школах області.

Виставка реалізується у рамках Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору  та громадянського суспільства у Львівській області на 2014-2018 роки у 2017 році.

Читати також:  Сьогодні відкриття виставки Софії Караффи-Корбут у Львові

Syla.news

Коментувати

352 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up