Львівська гімнастка Анастасія Пугач виграла у Кракові на турнірі з художньої гімнастики

Львівська гімнастка Анастасія Пугач виграла у Кракові на турнірі з художньої гімнастики

У польському Кракові завершився традиційний, IX міжнародний турнір з художньої гімнастики «Smoka Krakowskiego – 2017». Головний приз у змаганнях юніорок завоювала львівська грація Анастасія Пугач.

Про це повідомляє Zik.ua. Цього разу традиційний турнір «Smoka Krakowskiego – 2017» у культурній столиці Польщі зібрав майже двісті гімнасток з різних країн Старого Світу.

У змаганнях юніорок (спортсменки 2002/2004 років народження) не було рівних вихованці відділення художньої гімнастики львівської ДЮСШ «Галеон» Анастасії Пугач.

Змагаючись у багатоборстві, галичанка майстерно виконала вправи з булавами, м’ячем та обручем і в підсумку отримала від суддів найвищу суму балів.

Особливо строгим служителям Феміди сподобалася у виконанні Насті комбінація з обручем, за яку вони виставили нашій гімнастці 16.1 бала – найвища оцінка цьогорічного турніру «Smoka Krakowskiego – 2017».

Нагадаємо, три дні тому Настя Пугач у столиці Чехії Празі стала срібним призером у багатоборстві на міжнародному турнірі «Chodov Cup – 2017», в якому взяли участь грації з десяти країн світу.

Syla.news

Коментувати

433 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up