Презентація фільму "Територія Голодомору: пам’ять невмируща" у Львові

Презентація фільму “Територія Голодомору: пам’ять невмируща” у Львові

Сьогодні, 8 червня, о 16.30, у музейному комплексі «Територія Терору», що розташований за адресою просп. В. Чорновола, 45, відбудеться презентація навчального фільму «Територія Голодомору: пам’ять невмируща», створеного Канадським музеєм прав людини у співпраці з Національним музеєм «Меморіал жертв Голодомору».

Про це повідомляє ЛМР. У фільмі досліджено роль засобів масової інформації у подоланні мовчання навколо випадків порушення прав людини, одним з яких і був геноцид українців – Голодомор. Кінострічка орієнтована на шкільну аудиторію, тому першими її побачать вчителі історії. В подальшому фільм буде поширено серед навчальних закладів Львова та використовуватиметься під час інтерактивних уроків історії.

Читати також:  Інша сторона медалі. Виставка "Аміна: життя" (Коментарі)

Фільм буде представлений завідувачем науково-експозиційного відділу Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» Гринько Яною та ученим секретарем Сокиріною Ганною. В ході презентації відбудеться показ фільму та його подальше обговорення з учасниками. Після завершення представники Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» планують передати диски з фільмом представникам Навчально-методичного центру освіти м. Львова для його подальшого поширення у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

Читати також:  У Бібрці почали створювати музей міста

У заході візьме участь керівництво музею «Територія Терору», представники управління культури та управління освіти Львівської міської ради, Навчально-методичного центру освіти м. Львова.

Вхід вільний.

Syla.news

Коментувати

252 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up