Львівська лікарня просить допомоги у придбанні необхідного обладнання

Львівська лікарня просить допомоги у придбанні необхідного обладнання

Кашлюк (гостре інфекційне захворювання) нині вкладає на лікарняні ліжка все більше малюків і дорослих. Захворюваність за останні 10 років зросла більше, ніж у п’ять разів. Рівень вакцинації від цього захворювання, як каже головний епідеміолог Львівщини, лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної лікарні Наталія Тімко, не досягає й 50%, тому збудник легко розповсюджується.

Про це повідомляє  Львівська газета. «Хто бачив хворого на кашлюк, особливо дитину, ніколи цього не забуде. Лікування важке і багатьом маленьким пацієнтам потрібен кисень, – каже Наталія Тімко. – У Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні є нагальна потреба у портативному кисневому концентраторі (наприклад, M50 HEACO 5 літрів). Його вартість – 15 000 грн. Аби допомогти хворим діткам, 12 червня о 15.00. в Львівській обласній інфекційній лікарні за участю Ради молодих лікарів та лікарів-інфекціоністів відбудеться лекція на тему – “Кашлюк. Чим небезпечна ця хвороба”.

Читати також:  За ніч нових звернень з коронавірусом – не було, - Наталія Тімко

Хворим діткам конче потрібна допомога. Благочинні внески будуть скеровані на придбання кисневого концентратора. Якщо у когось є можливість допомогти дистанційно, то кошти можна перерахувати на рахунок:
МФО 825014
ЗКПО 01984263
р/р 35423301021042
в УДК СУ у Личаківському р-ні м. Львова

Довідка

Кашлюк – це гостре інфекційне захворювання, що передається повітряно-крапельним шляхом. Крапельки слизу, що виділяються хворим під час дихання, чхання, кашлю поширюються на відстань 1-2 м і осідають на дихальні шляхи. Сприйнятливість до кашлюку дуже висока. Уражаються верхні дихальні шляхи із нападами спазматичного кашлю. Заразитися кашлюком можна тільки від хворої людини або бактеріоносія.

Читати також:  У 12 львів’ян підозрюють коронавірус

Кашлюк найбільше вражає дітей до 6 років (особливо першого року життя та 3-6 років). Найбільш небезпечною ця хвороба є для немовлят, бо може призвести до зупинки дихання, різноманітних ускладнень, навіть летальних випадків.

Syla.news

Коментувати

306 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up