Сьогодні в Україні відзначають День журналіста

Сьогодні в Україні відзначають День журналіста

День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня – в день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році до Міжнародної федерації журналістів. Відповідний Указ Президента України № 251/94 був підписаний 25 травня 1994 року.

Усіх журналістів світу об’єднує те, що вони  і в день, і вночі тримають руку на пульсі подій, що відбуваються. І не тільки висвітлюють їх, але й впливають на наше життя, адже  стоять на контролі суспільства і знають про все, що відбувається докладніше і швидше за інших. Саме від них залежить формування суспільної думки.

Особливо важливим є вплив ЗМІ на формування національної свідомості, оскільки вони виступають вагомим засобом створення історико-культурного інформаційного простору держави, який, по суті, є тим духовно-ідеологічним цементом, що скріплює народ у політичну націю.

«Хто володіє інформацією, той володіє світом», – сказав колись Натан Ротшильд – засновник династії відомих банкірів Ротшильдів. Ця цитата прозвучала на лондонській біржі 200 років тому. Програш Наполеона при Ватерлоо зіграв на руку чудовому аналітику (звістка була отримана за допомогою поштових голубів ). Знаючи про проіграш на 4 дні раніше, банкір став продавати свої акції, заробивши на цьому 40 мільйонів фунтів стерлінгів.

Вітаємо усіх журналістів з професійним святом!

Syla.news

Коментувати

327 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up