Конференція про Європу, цінності та ідентичність у Львові

Конференція про Європу, цінності та ідентичність у Львові

Участь у заході візьмуть науковці, письменники та політики.

Про це повідомляє “Твоє Місто”.  Міжнародна конференція “Європа на зламі часів – література, цінності та європейська ідентичність” розпочнеться сьогодні у Львові, інформує сайт українського представництва фонду Конрада Аденауера. Цей захід вперше пройде в Україні.

Відкриття конференції відбудеться о 18.30 у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

Читати також:  Навіщо «лізти» у лізинг і чому він приваблює підприємців та муніципалітети (Коментарі)

Як вказано у повідомленні, 6-9 червня у Львові зустрінуться письменники, політики, науковці, журналісти та студенти з усієї Європи, щоб обговорити питання ідентичності, ціннісної орієнтації, культурної спадщини та політики між Сходом і Заходом, а також транскордонну роль літератури та мови в Європі.

Із Німеччини до Львова прибудуть голова Бундестагу Норберт Ламмерт, очільники Фонду Аденауера Ганс-Герт Петтерінг  та Бернгард Фогель, а також науковець Біргіт Лермен.

Читати також:  У Львові відбудеться наймасштабніша конференція у сфері штучного інтелекту

З українського боку в заході візьмуть участь Міністр культури України Євген Нищук, міський голова Львова Андрій Садовий, письменник Юрій Андрухович. Він прочитає доповідь про своє бачення розвитку Центральної та Східної Європи.

Письменниці Ноемі Кісс і Мар’яна Гапоненко проведуть у рамках конференції читання своїх творів.

Syla.news

Коментувати

258 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up