"Анатомія омріяного життя жінки": тренінг у Львові

“Анатомія омріяного життя жінки”: тренінг у Львові

Тренінг «Анатомія омріяного життя жінки» – це унікальний та цікавий тренінг для власників бізнесу з жіночим колективом, який дозволить збільшити прибутки у 3 рази без додаткових витрат.

Важливо, щоб працівниці прекрасної статі почували себе комфортно на роботі, адже щаслива жінка – це хороший працівник. В рамках навчально-інформаційного центру ”Progressio” та за підтримки компанії «Дуоком» і ГО “Європейський освітньо – культурний центр” та жіночий клуб «Левиці» проводить серію тренінгів (18+) для організацій з жіночим колективом, щоб допомогти гармонізувати успіх і особистісний розвиток.

Тренінг «Анатомія омріяного життя жінки» корисний тим, що:
1. Дівчата не тільки отримають настанови та поради, а й відчують себе важливою частиною механізму в системі компанії, відчують, що їх цінують та дбають про їхній розвиток. Значно покращиться ефективність працівників.

Читати також:  "Глуздогерць" запрошує на найстрашніший квіз осені

2. Кар’єрні вершини неймовірно привабливі та спокусливі, але більшість жінок стикається з одвічним вибором: сім’я чи робота? Треніг допоможе покращити сімейний статус працівниць і отримати якісно виконану роботу.

3. Легка та невимушена атмосфера допоможе налагодити контакти в колективі та розслабить дівчат.

4. Тренінг відкриває кожну жінку з «іншого» боку, а саме з боку жіночності, тому  ви побачите, чого насправді хочуть працівниці, зможете ефективно мотивувати і заохочувати колектив.

5. Тренінг допоможе усунути небажання іти на роботу. Працівниці залюбки виконуватимуть складні завдання і приходитимуть зранку з хорошим настроєм, адже точно знатимуть, що їх поважають і цінують.

6.Тренінг «Анатомія омріяного життя жінки» робить кожну
учасницю відповідальнішою.

7. Тренінги надихають, дарують чітке розуміння, куди слід рухатись.

Тривалість тренінгу – 3 години (якщо кількість учасниць не більше 15).

Читати також:  У Львові будується Меморіал пам'яті Героїв Небесної Сотні

Організаційний внесок – 150 грн.

Автор і ведучий: Богдан Успішний – експерт зі створення “Стосунків і Омріяного Життя для Жінок”, психолог, засновник трьох діючих жіночих організацій.

Правила проведення тренінгу:

1. Кожна учасниця повинна бути від початку і до кінця заходу;
2. В приміщення під час тренінгу не повинні заходити сторонні люди (ті, хто не є учасниками тренінгу).

3. Дівчата повинні мати блокнот і ручку;

4. ДРЕС-КОД – вишукано-жіночний образ красивої Леді (Як це? Так, як кожна розуміє це визначення. Це перше індивідуальне завдання для учасниці тренінгу);

Реєстрація обов’язкова, за посиланням.

Дата: 10.06.17р
Час: 16:00 год
Адреса: пл. Яворського ,1, 2 поверх
Тел.: 067 858 98 76 Ірина

Syla.news

Коментувати

504 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up