Львівські благодійники на велосипедах збирали гроші для онкохворих дітей

У Львові відбувся велопробіг “Кручу педалі, щоб вони жили”.

Про це повідомляє “Справжня Варта“. 3 червня у Львові вже другий рік поспіль співак Арсен Мірзоян та лікар-стоматолог Олена Заблоцька ініціюють благодійний велопробіг “Кручу педалі, шоб вони жили”.

Мета велопробігу 2017 року – збір коштів на концептуальне оновлення онкогематологічного відділення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові. Центр приймає на лікування дітей з онкозахворюваннями з західних областей нашої країни.

За попередніми розрахунками загальна вартість проекту (кошти, матеріали, роботи/послуги) складає 2 000 000 грн. Ініціатори велозаїзду поставили собі за ціль зібрати щонайменше 120 000 гривень, щоб оновити один блок, який складається з двох палат.

Минулого року завдяки львів’янам та спонсорам першого велопробігу, для онкохворих дітей Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру у Львові були придбані 5 інфузоматів для введення хімії крапельно.

Syla.news

574 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up