Факт дня. Про Кріштіану Роналду та ціну справжньої дружби

Факт дня. Про Кріштіану Роналду та ціну справжньої дружби

Щоденна рубрика від “Глуздогерць”.

Коли юний Кріштіану Роналду ще виступав за Насьональ, то, якось, в Фуншал приїхали купці з самого лісабонського Спортінга. Головними зірочками цієї провінційної команди були майбутній CR7 та Альберт Фантрау. Леви чомусь не хотіли забрати в свій прайд обох, а тому перед початком оглядин поставили вимогу: “Ми візьмемо лише одного, того, хто більше заб’є”. Першим відзначився Роналду, другим Фантрау. Перед самим фінальним свистком трапився випадок, який вразив всіх. Альберт вискочив на рандеву з кіпером та обіграв його. Йому залишалося лише закотити м’яча у ворота. Однак Альберт відпасував на Кріштіану, який і розстріляв сітку. Коли Роналду запитав в Фантрау, чому він так зробив, той відповів: “Ти кращий за мене!”. Кріштіану взяли в Спортінг, а що було потім ви всі знаєте.

Факт дня. Про Кріштіану Роналду та ціну справжньої дружби

Ця історія, скидається на вигадку, а тому журналісти вирішили перевірити достовірність цієї казочки. Як виявилось, історія – правдива. Коли папараці відшукали Альберта, то з’ясувалося, що його кар’єра так і не склалася, а зараз він – безробітний. Проте він живе в розкішних апартаментах та їздить на крутій тачці. Коли журналісти запитали в нього, звідки це, то він відповів: “Це все Кріштіану!”

Читати також:  Факт дня про короля і стартові пістолети

Syla.news

Коментувати

416 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up