Львів’яни традиційно вшановують могили захисників України на Зелені свята

Львів’яни традиційно вшановують могили захисників України на Зелені свята

Віддавна на Зелені Свята ‒ Зіслання Святого Духа і Пресвятої Трійці ‒ українці вшановують могили захисників: спочатку ‒ роду, а згодом ‒ народу, нації і держави.

Про це повідомляє ukrpohliad. У Львові традиційно у перший день свят, у неділю, громада вшановує військові поховання на Янівському цвинтарі, а на другий день свят, у понеділок, на Личаківському цвинтарі.

Сьогодні, коли знову йде війна за незалежність та соборність України, жоден українець не має права бути байдужим. Наша відповідь московським агресорам ‒ творення та збереження Українського Світу.

Громадський комітет пошанування військових могил у Львові запрошує на спільну молитву священиків, церковні хори, військових, молодь, усіх громадян нашого міста, яке плекає українські звичаї та патріотичні традиції.

Читати також:  У Львові вшанували пам’ять професорів, розстріляних у липні 1941 року

«Наш священний обов’язок віддати шану Героям, не дати перерватися споконвічній традиції»,- від імені Громадського комітету пошанування військових могил у Львові Ігор Калинець.

 Програма меморіальних заходів

4 червня

15.00 — Збір громадськості на Меморіалі УСС (Янівський цвинтар): панахида та запалення свічок на могилах Січових Стрільців, виступи громадських діячів та концертна програма, перехід та вшанування могил Володимира Робітницького, Ольги Басараб, Богдана-Ігоря Антонича, молитва на Меморіалі жертв політичних репресій

5 червня

15.00 — Збір громадськості на могилах УСС на Марсовому полі (Личаківський цвинтар): панахида та запалення свічок на могилах Січових Стрільців, перехід до могил жертв репресій та Меморіалу УПА на Марсовому полі, Поля почесних поховань на Личакові, Військового Меморіалу УСС та УГА, Поля почесних поховань Героїв АТО, молитва та виступи громадських діячів
За ініціативи громадського діяча, лауреата Шевченківської премії Ігоря Калинця

Читати також:  Вшанування пам'яті Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького у Львові

Організатори:

Громадський комітет пошанування військових могил у Львові

Громадський рух “Зарваницька ініціатива”

Громадська організація “Громадська варта”

Національна скаутська організація України “Пласт”

Молодіжний Націоналістичний Конгрес

Громадська організація “Ліга українських жінок”.

Syla.news

Коментувати

340 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up