У Львові відкриють музейно-культурний комплекс "Львіварня"

У Львові відкриють музейно-культурний комплекс “Львіварня”

3 червня у Львові відбудеться офіційне відкриття туристичної пам’ятки унікального для міста формату, що знаходиться за адресою вул. Клепарівська, 18. Адже після тривалої реконструкції свої двері гостинно відчиняє «Львіварня» — модерний музейно-культурний комплекс.

Як інформує “Музейний простір“, новий арт-об’єкт буде суттєво відрізнятися від музеїв у класичному розумінні: він поєднає у собі ознаки динамічного та сучасного інтерактивного музею  й культурного простору, готового  в будь-яку мить трансформуватися під проведення виставок, конференцій, показів мод тощо. «Мета заходу: привернути увагу суспільства до появи нової туристичної локації у Львові та важливості створення сучасних музеїв та арт-просторів по всій Україні — так званої «децентралізації» культурних осередків, а також підтримки культурно-мистецької діяльності»,- зазначили організатори відкриття.

Читати також:  У львівських ЦНАПах змінили порядок оформлення і видачі паспортів

У Львові відкриють музейно-культурний комплекс "Львіварня"

Серед почесних гостей офіційної церемонії відкриття очікуються представники Міністерства культури України, Королівства Данії в Україні; Євген Шевченко, генеральний директор компанії Carlsberg Ukraine; Ігор Гайдай, відомий український фотограф; Андрій Курков,  знаний український письменник та кінематографіст. У день відкриття до «Львіварні» також  завітають перші особи Львова, представники культури і туризму,  музейної спілки, громадські діячі та  митці.

Читати також:  На Львівщині завершено опалювальний сезон

Syla.news

Коментувати

256 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up