Львівська мисткиня робить розписи на тканині

Львівська мисткиня робить розписи на тканині

Львівська художниця Леся Квик малює по тканині більше 30-ти років. Вона розписує шарфи і хустки з шовку. Також займається живописом, графікою, дизайном книг.

Про це повідомляє gazeta.ua. “Розмальовувала тканини ще до того, як пішла вчитися малювати до коледжу. Все починалося з розпису бавовни. Мої шалики зручно надсилати коліжанкам закордон на подарунки. Вони поміщаються в конверт”.

Мисткиня розмалювала близько 200 хусток. Серед них – “Пастки Львова”. На ній зображена риба, яка їсть Львів, двоє ангелів, квіти, сонце, серця.

“Це кулінарні, любовні та інші спокуси нашого міста, – пояснює. – Тканину мені подруга привозить з Каліфорнії. Теж китайський шовк, але у них він якісний. Індійський шовк – ніжний, приємний, у разів сто тонший. Але – за рік розлазиться. Китайці для американців навіть з шерстю шовк роблять”, – розповідає жінка.

Читати також:  Ніколя Фасіно: Ці роботи гідні виставки в Парижі

Малює художниця спеціальними німецькими фарбами для тканин.

“Через фактуру тканини неможливо проконтролювати вигляд візерунку. Спершу тканину перу, потім натягую на рамку. Спочатку малюю контуром. Він непомітний. Коли випираю тканину, то взагалі зникає. І розпис стає подібним на писанку. Коли себе добре почуваю, є спокійна і врівноважена, то малюю без контуру. Тоді розпис виходить вільний. Розтікається, куди хоче”, – каже Леся Квик.

Читати також:  Ніколя Фасіно: Ці роботи гідні виставки в Парижі

“Моя улюблена хустка стала улюбленою випадково. Намалювала її минулого літа. Так і назвала “5 серпня”. І тільки нещодавно побачила, що в одному візерункові можна роздивитися слово “рай”.

Чоловік Лесі Квик – дизайнер. З ними живуть син-ювелір і дочка-віолончелістка. Навколо меблі, розмальовані жіночими образами та квітами. Їх власноруч зробив чоловік. Леся – оздобила.

Syla.news

Коментувати

325 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up